Snakebite 2 - test i recenzja recenzje, cydia-i-jailbreak Snakebite 2, recenzja Snakebite 2  Menu wielozadaniowości w iOS na przestrzeni lat zmieniało się wiele razy, raz były to świetne rozwiązania (iOS poniżej 7), a raz nieudane (iOS 9). 1 7

Snakebite 2 – test i recenzja

Menu wielozadaniowości w iOS na przestrzeni lat zmieniało się wiele razy, raz były to świetne rozwiązania (iOS poniżej 7), a raz nieudane (iOS 9).

Na szczęście wszystko można dostosować do własnych potrzeb po instalacji wtyczek z Cydii. Jedną z nich jest Snakebite 2, który do listy uruchomionych aplikacji dodaje ulubione.

Osobiście nie miałem przyjemności korzystać z pierwszej wersji rozszerzenia, ponieważ wychodzę z założenia, że nie powinienem pobierać płatnych rozszerzeń za darmo, lepiej nagrodzić ciężką i czasochłonną pracę autora odpowiednią sumą gotówki.

Snakebite 2 - test i recenzja recenzje, cydia-i-jailbreak Snakebite 2, recenzja Snakebite 2  Menu wielozadaniowości w iOS na przestrzeni lat zmieniało się wiele razy, raz były to świetne rozwiązania (iOS poniżej 7), a raz nieudane (iOS 9). 2 5

Jak dobrze wiecie iPhone 5S nie ma 3D Touch, a wtyczka jest w głównej mierze przeznaczona dla modeli z wyświetlaczem wyczuwającym siłę nacisku użytkownika. Wtedy wtyczkę wywołujemy pociągnięciem palca od lewej strony interfejsu systemu operacyjnego i mamy dostęp do listy ostatnio uruchomionych aplikacji lub do ulubionych (w zależności od wprowadzonej konfiguracji w ustawieniach systemowych).

Snakebite 2 działa również z urządzeniami mobilnymi pozbawionymi 3D Touch, ale gest jego wywołania nastręczał mi wiele problemów. Najpierw musimy stuknąć lewą stronę ekranu, potem ją puścić, a następnie przeciągnąć, aby mieć dostęp do funkcji wtyczki. Pamiętajcie, że musicie trzymać palec cały czas, inaczej po chwili wszystko zniknie.

Snakebite 2 - test i recenzja recenzje, cydia-i-jailbreak Snakebite 2, recenzja Snakebite 2  Menu wielozadaniowości w iOS na przestrzeni lat zmieniało się wiele razy, raz były to świetne rozwiązania (iOS poniżej 7), a raz nieudane (iOS 9). 3 2

Po uruchomieniu interfejsu wielozadaniowości z lewej strony będą dostępne nasze aplikacje, przesuwając palcem w górę lub dół przełączamy się między nimi, a po puszczeniu, uruchamiamy jedną z nich. Wyświetlanie ilości aplikacji również zależy od wcześniejszej konfiguracji Snakebite 2. Ponadto po wybraniu aplikacji do uruchomienia można zauważyć szare tło, które okala ikonę programu.

Snakebite 2 - test i recenzja recenzje, cydia-i-jailbreak Snakebite 2, recenzja Snakebite 2  Menu wielozadaniowości w iOS na przestrzeni lat zmieniało się wiele razy, raz były to świetne rozwiązania (iOS poniżej 7), a raz nieudane (iOS 9). 1 6

Instalacja wtyczki to nie wszystko, razem z nią w panelu ustawień pojawi się jej konfiguracja, więc możemy ją skonfigurować według własnych potrzeb. Do wyboru mamy:

  • wł./wył. Snakebite 2
  • wyświetlanie lub nie nazw aplikacji
  • wybór wyświetlania ostatnio używanych aplikacji lub ulubionych
  • wybór maksymalnej ilości wyświetlanych aplikacji
  • wybór koloru rozmazania tła
  • wybór “ulubionych” aplikacji

Pamiętajcie, że rozszerzenie wymaga do działania App List, jeżeli nie macie zainstalowanej tej wtyczki, zostanie ona zainstalowana razem ze Snakebite 2.

Podsumowanie

Zdaje sobie sprawę, że autor w pierwszej kolejności miał na myśli urządzenia mobilne Apple z 3D Touch, ale nawet bez tego rozszerzenie działa świetnie, choć denerwuje mnie gest wywoływania Snakebite 2, myślę, że można to poprawić, aby użytkownicy mieli łatwiejszy dostęp do wyświetlania ulubionych lub ostatnio uruchomionych aplikacji.

Wtyczkę jestem w stanie polecić jedynie osobom, którym potrzebne jest wyświetlanie ulubionych programów, ponieważ ostatnio uruchomionymi dobrze zajmuje się systemowe rozwiązanie i wtedy instalacja rozszerzenia mija się z celem, dopóki nie chcecie mieć większych możliwości personalizacji interfejsu wielozadaniowości.

Snakebite 2 kosztuje 1,50$ i możecie go pobrać z domyślnego repozytorium ? BigBoss. Użytkownicy, którzy kupili pierwszą wersję wtyczki, drugą pobiorą za darmo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top