Snapchat ogłosił kilka nowych funkcji, które sprawią, że rozmowa ze znajomymi będzie przyjemniejsza ciekawostki snapchat na ios, Snapchat, nowosci na snapchat  Snapchat ogłosił kilka nowych funkcji, które będą dostępne w najbliższych dniach, które sprawią, że czatowanie z przyjaciółmi będzie bardziej zabawne. snapchat 1300x700

Snapchat ogłosił kilka nowych funkcji, które sprawią, że rozmowa ze znajomymi będzie przyjemniejsza

Snapchat ogłosił kilka nowych funkcji, które będą dostępne w najbliższych dniach, które sprawią, że czatowanie z przyjaciółmi będzie bardziej zabawne.

Według Snapchata, użytkownicy będą mogli łatwo odpowiadać i odpowiadać na wiadomości za pomocą kilku nowych funkcji.

Nowe funkcje na Snapchat

Snapchat ogłosił kilka nowych funkcji, które sprawią, że rozmowa ze znajomymi będzie przyjemniejsza ciekawostki snapchat na ios, Snapchat, nowosci na snapchat  Snapchat ogłosił kilka nowych funkcji, które będą dostępne w najbliższych dniach, które sprawią, że czatowanie z przyjaciółmi będzie bardziej zabawne. snapchat 1

  • Odpowiedzi na czacie – dzięki tej funkcji możesz odpowiadać na pojedyncze wiadomości w trwającym czacie, co pomoże zachować przejrzystość rozmów.
  • Reakcje Bitmoji – ta funkcja sprawia, że dzielenie się swoimi uczuciami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Do wyboru jest siedem reakcji, więc szybko i łatwo odpowiesz na każdą wiadomość.
  • Naklejki z ankietami – teraz możesz dodawać ankiety do zdjęć i historii, aby poznać opinie znajomych. Dodatkowo, możesz zobaczyć jak głosowali Twoi znajomi.
  • Ulepszone dzwonienie – Snapchat przeprojektował swój interfejs dla połączeń wideo i audio, aby rozmowy na żywo były przyjemniejsze.

Co o tym sądzicie? Czy ktoś z z Was w ogóle korzysta ze Snapchata?

Aplikację na iOS możecie pobrać klikając w to miejsce.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top