Tak może wyglądać Apple Watch Series 8 ciekawostki wyglad Apple Watch Series 8, jaki będzie Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 8 kiedy, Apple Watch Series 8  Po latach oczekiwania, Apple Watch Series 8 może charakteryzować się zmienioną konstrukcją w stosunku do obecnych modeli. applewatch8 1300x700

Tak może wyglądać Apple Watch Series 8

Po latach oczekiwania, Apple Watch Series 8 może charakteryzować się zmienioną konstrukcją w stosunku do obecnych modeli.

Apple używa tego samego wzoru Apple Watch od początkowej premiery w 2015 roku. Zmieniał się jedynie wyświetlacz został powiększony, a ramki odchudzone, ale różnice estetyczne między wczesnymi modelami a Apple Watch Series 7 są bardzo minimalne.

Wszystko może się zmienić w tym roku wraz z premierą Apple Watch Series 8. Zegarek Apple, który trafi na rynek w roku 2022 może wreszcie posiadać zupełnie nową płaską ramkę. Rzeczywiście, kiedy pierwszy smartwatch Apple został wprowadzony na rynek, jego zaokrąglone boki przypominały iPhone’a 6. Od tego czasu jednak się troszkę pozmieniało i teraz niemal wszystkie produkty Apple dostępne są z płaskimi ramkami, z zaokrąglonymi narożnikami i zminimalizowanymi ramkami.

Oczekuje się, że ten trend zostanie również uwzględniony w nowym zegarku Apple Watch, który ma zostać wprowadzony na rynek w 2022 roku.

Tak może wyglądać Apple Watch Series 8 ciekawostki wyglad Apple Watch Series 8, jaki będzie Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 8 kiedy, Apple Watch Series 8  Po latach oczekiwania, Apple Watch Series 8 może charakteryzować się zmienioną konstrukcją w stosunku do obecnych modeli. aw8 1

Wyświetlacz prawdopodobnie pozostanie podobny do Apple Watch Series 7, z zakrzywioną szklaną osłoną i zaokrąglonymi krawędziami. Miejsca na głośniki i mikrofon mogą zmienić kształt lub rozmiar.

Tak może wyglądać Apple Watch Series 8 ciekawostki wyglad Apple Watch Series 8, jaki będzie Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 8 kiedy, Apple Watch Series 8  Po latach oczekiwania, Apple Watch Series 8 może charakteryzować się zmienioną konstrukcją w stosunku do obecnych modeli. aw8 2

Nowy zegarek Apple może również otrzymać nowe czujniki zdrowia, z których jeden będzie mierzył temperaturę ciała. Według najnowszych plotek, na czujnik zdolny do pomiaru poziomu cukru we krwi będziemy musieli poczekać rok lub dwa.

Tak może wyglądać Apple Watch Series 8 ciekawostki wyglad Apple Watch Series 8, jaki będzie Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 8 kiedy, Apple Watch Series 8  Po latach oczekiwania, Apple Watch Series 8 może charakteryzować się zmienioną konstrukcją w stosunku do obecnych modeli. aw8 3

Będą też inne innowacje, takie jak bardziej wydajny procesor i być może więcej miejsca do przechowywania danych. Urządzenie ma pojawić się nie w dwóch, a. w trzech wersjach.  Oprócz tradycyjnych rozmiarów w tym roku ma pojawić się w sprzedaży jeszcze jedna wersja.. Nazwana przez nas „trzecia wersja”  zegarka ósmej już generacji ma być specjalną wersją dla przeznaczoną dla sportowców. Urządzenie ma posiadać wytrzymałą obudową w stylu Casio G-Shock, o której wielokrotnie pisaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Co o tym sądzisz?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top