blend spotify

Spotify ma funkcję, której nie ma Apple Music i inne usługi

Serwis muzyczny Spotify uruchomił funkcję o nazwie Blend. Nowość po miesiącach testów wreszcie trafiła do aplikacji i dostępna jest dla wszystkich użytkowników.

Blend to funkcja, która automatycznie tworzy listę utworów, które kochają dwie osoby – Ty i jeden z Twoich znajomych ze Spotify.

Jak korzystać z Blend

Spotify ma funkcję, której nie ma Apple Music i inne usługi ciekawostki Spotify, jak dziala blend, iOS, co to jest blend, blend  Serwis muzyczny Spotify uruchomił funkcję o nazwie Blend. Nowość po miesiącach testów wreszcie trafiła do aplikacji i dostępna jest dla wszystkich użytkowników. blend spotify
Spotify – Blend.

Aby skorzystać z tej możliwości, musisz przejść do “Szukaj”, a następnie do sekcji “Dla Ciebie” i wysłać znajomemu zaproszenie.

Gdy to zrobić utwory z biblioteki obu użytkowników zmieszane w losowej kolejności pojawią się na udostępnionych playlistach. Im bardziej muzyczne gusta się pokrywają, tym dłuższa będzie playlista. Niestety może być również i tak, że jeśli Wasze gusta radykalnie się od siebie różnią to playlista może być po prostu pusta.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top