Spotify na iPad wreszcie z obsługą Split View i Slide Over polecane, ciekawostki   Spotify wreszcie zaktualizowało swoją aplikację na iOS, i dodało obsługę Split View oraz Slide Over. Funkcje dostępne są oczywiście tylko na iPad. Spotify 1300x700

Spotify na iPad wreszcie z obsługą Split View i Slide Over

Spotify wreszcie zaktualizowało swoją aplikację na iOS, i dodało obsługę Split View oraz Slide Over. Funkcje dostępne są oczywiście tylko na iPad.

Od teraz użytkownicy iPad mogą otwierać aplikację Spotify z inną apką w trybie Split View lub korzystać z Slide Over, aby szybko uzyskać dostęp Spotify bez konieczności zamykania obecnych aplikacji.

Spotify na iPad wreszcie z obsługą Split View i Slide Over polecane, ciekawostki   Spotify wreszcie zaktualizowało swoją aplikację na iOS, i dodało obsługę Split View oraz Slide Over. Funkcje dostępne są oczywiście tylko na iPad. spotify

Jak mnie pamięć nie myli Split View i Slide Over pojawiły się po raz pierwszy na iPad w roku 2015, więc trochę czasu minęło zanim Spotify dodało te nowości w swojej aplikacji. Ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry