"Steve Jobs" Danny'ego Boyle'a dostępny w polskim iTunes Store ciekawostki wypozyczenie, Steve Jobs, iTunes Store, Film, Apple  "Steve Jobs" Danny'ego Boyle'a to nic innego jak biografia Steve?a Jobsa, która skupia się na kulisach wprowadzenia trzech kluczowych produktów Apple w latach 1984-1998. stevejobs

“Steve Jobs” Danny’ego Boyle’a dostępny w polskim iTunes Store

“Steve Jobs” Danny’ego Boyle’a to nic innego jak biografia Steve?a Jobsa, która skupia się na kulisach wprowadzenia trzech kluczowych produktów Apple w latach 1984-1998.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać tego filmu to teraz jest ku temu idealna okazja. Film trafił właśnie do iTunes Store.

"Steve Jobs" Danny'ego Boyle'a dostępny w polskim iTunes Store ciekawostki wypozyczenie, Steve Jobs, iTunes Store, Film, Apple  "Steve Jobs" Danny'ego Boyle'a to nic innego jak biografia Steve?a Jobsa, która skupia się na kulisach wprowadzenia trzech kluczowych produktów Apple w latach 1984-1998. jobs

Jak widzicie na powyższym zrzucie film dostępny jest z polskimi napisami, a jego cena to 16,99? i 4,99? za wypożyczenie. Film dostępny jest – tutaj. Miłego oglądania!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry