watchOS 8.6

System watchOS 8.6 oficjalnie dostępny

Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 8.6, piątą główną aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, która została uruchomiona we wrześniu 2021 roku.

watchOS 8.6 pojawia się dwa miesiące po premierze watchOS 8.5, aktualizacji, która przyniosła nowe emotikony, autoryzację zakupu Apple TV i wiele więcej.

Co nowego w watchOS 8.6

System watchOS 8.6 oficjalnie dostępny ciekawostki watchOS 8.6, oficjalna lista zmian i nowosci w watchOS 8.6, lista zmian w watchOS 8.6, co nowego w watchOS 8.6  Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 8.6, piątą główną aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, która została uruchomiona we wrześniu 2021 roku.  watchos8.3

Jeśli chodzi o nowości w tejże wersji systemu to oprócz poprawek błędów watchOS 8.6 rozszerza funkcjonalność EKG i wykrywanie nieregularnego rytmu serca o Meksyk.

Pamiętajcie, że aby przeprowadzić aktualizację, zegarek Apple Watch musi być naładowany w 50% (podłączony do źródła zasilania) i znajdować się w pobliżu iPhone’a.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top