Tak najprawdopodobniej będą wyglądały nowe słuchawki Apple EarPods z Lightning polecane, ciekawostki Wideo, nowe Apple EarPods z Lightning, Lightning, Apple EarPods z Lightning, Apple EarPods, Apple  O tym, że nowe iPhone'y 7 nie będą posiadały złącza minijack mówi się w sieci już od kilku dobrych miesięcy. Do tej pory widzieliśmy różne zdjęcia rzekomych EarPods, które moim zdaniem wyglądały jak chińskie podróbki. Aż do dzisiaj. earpods

Tak najprawdopodobniej będą wyglądały nowe słuchawki Apple EarPods z Lightning

O tym, że nowe iPhone’y 7 nie będą posiadały złącza minijack mówi się w sieci już od kilku dobrych miesięcy. Do tej pory widzieliśmy różne zdjęcia rzekomych EarPods, które moim zdaniem wyglądały jak chińskie podróbki. Aż do dzisiaj.

Dziś w sieci pojawił się nowy film, który chyba wreszcie przedstawia oryginalne słuchawki EarPods, które najprawdopodobniej wkrótce trafią do pudełka nowego iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Słuchawki jak widzicie powyżej nie posiadają wtyczki minijack, tylko końcówkę Lightning, co świadczy o tym, że w nowych iPhone 7, tak jak mówi się w sieci o kilku miesięcy usunięte zostanie gniazdo minijack.

Tak najprawdopodobniej będą wyglądały nowe słuchawki Apple EarPods z Lightning polecane, ciekawostki Wideo, nowe Apple EarPods z Lightning, Lightning, Apple EarPods z Lightning, Apple EarPods, Apple  O tym, że nowe iPhone'y 7 nie będą posiadały złącza minijack mówi się w sieci już od kilku dobrych miesięcy. Do tej pory widzieliśmy różne zdjęcia rzekomych EarPods, które moim zdaniem wyglądały jak chińskie podróbki. Aż do dzisiaj. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry