OneTech02.04.2020
ThinkStore wprowadza do swojej oferty różnokolorowe maseczki ochronne wielokrotnego użytku

Jak wiemy z związku z panującą od kilku tygodni pandemią koronawirusa w Polsce i na całym świecie bardzo ciężko jest kupić maseczki ochronne czy rękawiczki jednorazowe.

Na szczęście są w sieci takie sklepy jak ThinkStore, które postanowiły rozszerzyć asortyment w swoim sklepie i wprowadzić do oferty maseczki ochronne wielokrotnego użytku.

Maseczki dostępne są w czterech kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim. Maseczka FDTwelve została wykonana z dwóch warstw. W skład maski wchodzi bawełna w połączeniu z elastanem oraz włóknem typu modal.

Materiał przepuszcza do 50% więcej powietrza niż zwykła bawełna, zapewniając pełen komfort podczas codziennego użytkowania oraz większych aktywności takich jak bieganie czy jazda rowerem. Maseczka wielorazowa umożliwia wielokrotne stosowanie, ponieważ można ją prać a następnie użytkować ponownie. Pranie w temperaturze do 30-40 st. C zabija większość bakterii oraz wirusów.

Jeśli zastanawiasz się nad czym, czy można w Polsce chodzić w maseczkach, to zamieszczamy poniżej małe wyjaśnienie:

„Jeśli ktoś czuje się bezpieczniej z maseczką, to powinien ją nosić. Można też zabezpieczyć się szalikiem” – mówi rzecznik Ministerstwa Zdrowia. Nie wyklucza, że rząd wyda zalecenie noszenia maseczek

Jeśli zatem nie jesteście w stanie kupić maseczek w swojej miejscowości, bo ich nie ma, to warto odwiedzić ThinkStore w którym produkt jest cały czas dostępny. Więcej na temat maseczek, a także ich cenę poznacie wchodząc w ten link.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl