trans

Tronsmart Onyx Apex – bezprzewodowe, niedrogie douszne słuchawki z ANC

Posiadanie dobrych słuchawek z ANC, które izolują Cię od zewnętrznego hałasu, jest dziś niezbędne. Dlatego chcemy przedstawić Wam i polecić Tronsmart Onyx Apex – bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki douszne z ANC.

Tronsmart to producent elektroniki użytkowej z Hongkongu. Firma opracowuje i produkuje wiele różnych małych urządzeń elektronicznych, takich jak: głośniki/boomboxy Bluetooth. Produkty są dostępne na całym świecie.

Dziś tak jak napisaliśmy na wstępie skupimy się na bezprzewodowych dousznych słuchawkach z ANC – Onyx Apex.

Zawartość pudełka

Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe, niedrogie douszne słuchawki z ANC recenzje, ciekawostki Tronsmart Onyx Apex recenzja, Tronsmart Onyx Apex, słuchawki, bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Onyx Apex Posiadanie dobrych słuchawek z ANC, które izolują Cię od zewnętrznego hałasu, jest dziś niezbędne. Dlatego chcemy przedstawić Wam i polecić Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki douszne z ANC. apex 5

Wewnątrz pudełka jest to wszystko co być powinno czyli:

 • Instrukcja obsługi.
 • Kabel USB-C.
 • Słuchawki Onyx Apex.
 • Etui.
 • 2 dodatkowe pary końcówek dousznych.

Słuchawki są dostarczane z etui, które służy zarówno do przenoszenia jak i ładowania słuchawek. Wymiary etui są następujące:63 mm x 42 mm x 30 mm. Na przodzie mieszczone zostały 4 diody, które informują nas o poziomie naładowania baterii.

Dźwięk

Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe, niedrogie douszne słuchawki z ANC recenzje, ciekawostki Tronsmart Onyx Apex recenzja, Tronsmart Onyx Apex, słuchawki, bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Onyx Apex Posiadanie dobrych słuchawek z ANC, które izolują Cię od zewnętrznego hałasu, jest dziś niezbędne. Dlatego chcemy przedstawić Wam i polecić Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki douszne z ANC. apex 2

Dźwięk jest wyjątkowo dobry jak na ten przedział cenowy, a ANC doskonale wycisza hałas otoczenia. Przy umiarkowanych głośnościach dźwięk jest przyjemny i pełny. Basy są bardzo głębokie i mocne. Podczas słuchania muzyki aktywna redukcja szumów sprawia, że ​​dźwięk jest czystszy i dodaje głębi basów, jednocześnie eliminując większość szumów tła.

Podczas połączeń ANC działa również bardzo dobrze dzięki zastosowaniu technologii cVc 8.0. Warto również dodać, że Onyx Apex są kompatybilne z kodekami AAC i SBC.

Sterowanie i łączność

Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe, niedrogie douszne słuchawki z ANC recenzje, ciekawostki Tronsmart Onyx Apex recenzja, Tronsmart Onyx Apex, słuchawki, bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Onyx Apex Posiadanie dobrych słuchawek z ANC, które izolują Cię od zewnętrznego hałasu, jest dziś niezbędne. Dlatego chcemy przedstawić Wam i polecić Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki douszne z ANC. apex 1

Słuchawki Tronsmart Onyx Apex bardzo łatwo łączą się  z telefonem komórkowym. Wystarczy wyjąć je z etui, wybrać w sekcji Bluetooth urządzenia i gotowe. Dzięki Bluetooth 5.2 połączenie jest naprawdę dobre – bez opóźnień. Znajdujący się w słuchawkach najnowszy kład Qualcomm QCC3040 zapewnia bardzo dobrą wydajność baterii (do 40% mniejsze zużycie baterii w porównaniu z poprzednią generacją).

Podobnie jak inne modele marki, wszystkie potrzebne elementy sterujące znajdują się z boku słuchawek. Sterowanie jest przyjemne i intuicyjne.

 • Dotknięcie prawej lub lewej słuchawki odtwarza/wstrzymuje muzykę.
 • Dotknięcie prawej słuchawki zwiększa głośność.
 • Dotknięcie lewej słuchawki zmniejsza głośność.
 • Przytrzymanie prawej mieni utwór na następny.
 • Przytrzymanie lewej wróci do poprzedniego utworu.
 • Naciśnij trzykrotnie prawej lub lewej przełącza między trybem “przezroczystości”,włączonym ANC i wyłączonym ANC.

Czas pracy baterii

Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe, niedrogie douszne słuchawki z ANC recenzje, ciekawostki Tronsmart Onyx Apex recenzja, Tronsmart Onyx Apex, słuchawki, bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Onyx Apex Posiadanie dobrych słuchawek z ANC, które izolują Cię od zewnętrznego hałasu, jest dziś niezbędne. Dlatego chcemy przedstawić Wam i polecić Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki douszne z ANC. apex 3

Każda z tych słuchawek ma wewnętrzną baterię 35 mAh. Na jednym ładowaniu i głośności na poziomie 70% wytrzymują około 5 godzin. Jeśli połączymy tę autonomię z jej etui ładującym z baterią 400 mAh, mogą zapewnić około 24 godzin autonomii bez przechodzenia przez ładowarkę.

Najlepsze jest to, że po zaledwie 10 minutach ładowania można z nich korzystać jeszcze przez godzinę. Jedynym minusem jest to, że jego etui ładujące nie obsługuje ładowania bezprzewodowego.

Podsumowanie

Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe, niedrogie douszne słuchawki z ANC recenzje, ciekawostki Tronsmart Onyx Apex recenzja, Tronsmart Onyx Apex, słuchawki, bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Onyx Apex Posiadanie dobrych słuchawek z ANC, które izolują Cię od zewnętrznego hałasu, jest dziś niezbędne. Dlatego chcemy przedstawić Wam i polecić Tronsmart Onyx Apex - bezprzewodowe i kompaktowe słuchawki douszne z ANC. apex 4

Osobiście bardzo podobają nam się słuchawki Onyx Apex od Tronsmart, które przekonują nie tylko dźwiękiem, komfortem użytkowania, ale przede wszystkim ceną. Ze względu na dość niską cenę bo około 200 zł nasze oczekiwania były dość niskie. Jednak Tronsmart je wyraźnie przekroczył! Gorąco polecamy.

Poniżej mamy dla Was jeszcze promocyjne wideo na którym możecie zobaczyć słuchawki “na żywo”.

Jeśli ktoś z Was zdecyduje się na zakup opisywanych przez nas słuchawek, to może tego dokonać klikając w ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry