Trzecia beta iOS 13 i iPadOS dostępna do pobrania polecane, ciekawostki zmiany, Update, lista zmian, iOS 13 beta 3, co nowego, Apple, Aktualizacja  Od czasu udostępnienia drugiej bety iOS 13 i iPadOS minęły nieco ponad dwa tygodnie, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło właśnie deweloperom nowe testowe oprogramowanie. iOS13 2

Trzecia beta iOS 13 i iPadOS dostępna do pobrania

Od czasu udostępnienia drugiej bety iOS 13 i iPadOS minęły nieco ponad dwa tygodnie, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło właśnie deweloperom nowe testowe oprogramowanie.

Dokładnie przed chwilą w sieci pojawiła się informacja, o tym, że Apple udostępniło deweloperom nową betę iOS 13 i iPadOS 13. Jest to trzecia (zwykła nie publiczna) beta najnowszej wersji iOS.

Trzecia beta iOS 13 i iPadOS dostępna do pobrania polecane, ciekawostki zmiany, Update, lista zmian, iOS 13 beta 3, co nowego, Apple, Aktualizacja  Od czasu udostępnienia drugiej bety iOS 13 i iPadOS minęły nieco ponad dwa tygodnie, więc zgodnie z tradycją Apple udostępniło właśnie deweloperom nowe testowe oprogramowanie. iOS13 2 1

Listę zmian i nowości jakie pojawiły się w iOS 13 beta 3 i iPadOS 13 dodamy  w osobnym wpisie, który pojawi się na stronie zaraz po tym jak zainstaluję oprogramowanie na swoim iPhone X.

Do tej pory lista wrzucana była przez nas w tym samym wpisie, ale postanowiliśmy to zmienić. Wpis w którym opiszemy wszystkie zmiany dodamy dopiero w momencie, gdy na naszym iPhone będzie już zainstalowana najnowsza wersja iOS. Myślę, że tak będzie lepiej. Nie będzie już konieczne ciągłe odświeżanie wpisu.

Aktualizacja

Dziś oprócz iPadOS i iOS 13 udostępnione zostały także trzecie bety watchOS 6, tvOS 13 oraz macOS Catalina.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry