OneTech14.05.2019
Usługi YouTube Premium i YouTube Music oficjalnie dostępne w Polsce

Po 4 latach od premiery usługi YouTube Premium oraz YouTube Music wreszcie trafiły do Polski. Niestety tanio nie jest.

Na początek napiszę może o najważniejszych funkcjach, które znajdują się w usłudze  YouTube Premium.

YouTube Premium

Usługa YouTube Premium, której miesięczny koszt w opcji indywidualnej (kupiona normalnie nie przez iOS) to 23,99 zł pozwala na przeglądanie serwisu YouTube bez reklam, pobieranie filmów i oglądanie ich na urządzeniu mobilnym, dostęp do płatnej wersji Google Play Music, a także odtwarzanie filmów w tle przy zminimalizowanej aplikacji YouTube oraz dostęp do treści YouTube Originals, czyli materiałów YouTuberów tworzonych we współpracy m.in. z producentami telewizyjnymi.

YouTube Music

Jeśli chodzi o YouTube Music to usługa skierowana jest jak sama nazwa mówi do miłośników muzyki. Jest to mniej więcej coś takiego jak Spotify tyle, że od Google. Powyżej macie screeny z aplikacji. Abonament YouTube Music Premium kosztuje 19,99 zł miesięcznie (nie kupione przez iOS).

Przez aplikację na iOS jest jeszcze drożej. Oto wszystkie ceny wraz z pakietem rodzinnym.

Co ciekawe, od dzisiaj przez okres dwóch tygodni przy zakupie jednej z opcji możliwe będzie skorzystanie z darmowej 3-miesięcznej wersji próbnej. Aby to zrobić musicie po prostu zakupić usługę w aplikacji YouTube, potem udać się do ustawień iPhone i anulować subskrypcję. Ale nie martwcie się usługa zostanie anulowana dopiero po wcześniej wspomnianym 3-miesięcznym darmowym okresie próbnym.

Poniżej zamieszczam link do aplikacji YouTube i YouTube Music.

[app 544007664]

[app 1017492454]

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl