OneTech17.04.2019
VOCOlinc – tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki

Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa.

Ja sam w ostatnim czasie zdecydowałem się na żarówki VOCOlinc i przyznam szczerze, że jestem z nich bardzo zadowolony. Dlaczego akurat one? Ponieważ były tanie i jak wspomniałem na wstępie nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń. Wkręcamy je do lampy, odpalamy apkę Dom, dodajemy urządzenia i gotowe! Szybko, łatwo i przyjemnie.

Co ciekawe VOCOlinc ma w swojej ofercie również inne bardzo fajne akcesoria, które również nie potrzebują bramki do prawidłowego działania.

Znajdziemy tutaj międzyinnymi:

VOCOlinc FlowerBud – Nawilżacz powietrza / dyfuzor zapachowy HomeKit

FlowerBud – Ultradźwiękowy regulowany nawilżacz z funkcją dyfuzora zapachowego, oraz z wbudowanym wielokolorowym światłem relaksacyjnym. Nawilżacz FlowerBud, działa w połączeniu z Apple HomeKit, Alexa oraz Google Assistant.

Więcej na jego temat dowiecie się klikając – tutaj.

VOCOlinc PM3 Smart – inteligentne gniazdko HomeKit z wbudowaną lampką

Gniazdko VOCOlinc z wbudowaną technologią HomeKit zapewni Ci prosty i bezpieczny sposób na kontrolowanie dowolnego urządzenia elektrycznego zainstalowanego w Twoim mieszkaniu. Gniazdko posiada wbudowane 2 porty USB, monitorowanie zużycia energii, wbudowaną lampkę nocną z możliwością regulowania oświetlenia.

Więcej na jego temat dowiecie się klikając – tutaj.

VOCOlinc Smart Light Strip 2,5m

VOCOlinc Smart Light Strip to nic innego jak specjalna listwa ledowa, którą możemy sterować za pomocą iPhone. Listwa doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków; wodoodporność IP67 sprawia, że jest to optymalny wybór dla oświetlenia zewnętrznego i dekoracji.

Więcej na jego temat dowiecie się klikając – tutaj.

W sprzedaży dostępne jest także rozszerzenie standardowego zestawu LS1 o dodatkowe 2 metry. Rozszerzenie dostępne jest – w tym miejscu.

VOCOlinc inteligentne żarówki LED

W ofercie znajdują się także żarówki LED o których wspomniałem na początku. Dostępne są dwa rodzaje żarówek – kolorowe i Dayight.

Żarówki oczywiście nie wymagają do prawidłowego działania żadnych bramek.

  • więcej na temat żarówki VOCOlinc inteligentna żarówka LED E27 (16 mln kolorów) – HomeKit dowiecie się klikając – tutaj.
  • więcej na temat VOCOlinc L2 Smart Daylight – Żarówka Wi-Fi LED HomeKit dowiecie się klikając – tutaj.
  • w ofercie dostępna jest także specjalna żarówka OUTLET, która dostępna jest w specjalnej cenie – więcej na jej temat dowiecie się – tutaj.
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl