VOCOlinc - tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki polecane, ciekawostki VOCOlinc, takie produkty homekit, produkty VOCOlinc, homekit VOCOlinc, homekit, Apple  Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa. vacolink

VOCOlinc – tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki

Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa.

Ja sam w ostatnim czasie zdecydowałem się na żarówki VOCOlinc i przyznam szczerze, że jestem z nich bardzo zadowolony. Dlaczego akurat one? Ponieważ były tanie i jak wspomniałem na wstępie nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń. Wkręcamy je do lampy, odpalamy apkę Dom, dodajemy urządzenia i gotowe! Szybko, łatwo i przyjemnie.

Co ciekawe VOCOlinc ma w swojej ofercie również inne bardzo fajne akcesoria, które również nie potrzebują bramki do prawidłowego działania.

Znajdziemy tutaj międzyinnymi:

VOCOlinc FlowerBud – Nawilżacz powietrza / dyfuzor zapachowy HomeKit

VOCOlinc - tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki polecane, ciekawostki VOCOlinc, takie produkty homekit, produkty VOCOlinc, homekit VOCOlinc, homekit, Apple  Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa. nawil

FlowerBud – Ultradźwiękowy regulowany nawilżacz z funkcją dyfuzora zapachowego, oraz z wbudowanym wielokolorowym światłem relaksacyjnym. Nawilżacz FlowerBud, działa w połączeniu z Apple HomeKit, Alexa oraz Google Assistant.

Więcej na jego temat dowiecie się klikając – tutaj.

VOCOlinc PM3 Smart – inteligentne gniazdko HomeKit z wbudowaną lampką

VOCOlinc - tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki polecane, ciekawostki VOCOlinc, takie produkty homekit, produkty VOCOlinc, homekit VOCOlinc, homekit, Apple  Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa. gniazdko

Gniazdko VOCOlinc z wbudowaną technologią HomeKit zapewni Ci prosty i bezpieczny sposób na kontrolowanie dowolnego urządzenia elektrycznego zainstalowanego w Twoim mieszkaniu. Gniazdko posiada wbudowane 2 porty USB, monitorowanie zużycia energii, wbudowaną lampkę nocną z możliwością regulowania oświetlenia.

Więcej na jego temat dowiecie się klikając – tutaj.

VOCOlinc Smart Light Strip 2,5m

VOCOlinc - tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki polecane, ciekawostki VOCOlinc, takie produkty homekit, produkty VOCOlinc, homekit VOCOlinc, homekit, Apple  Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa. listwa

VOCOlinc Smart Light Strip to nic innego jak specjalna listwa ledowa, którą możemy sterować za pomocą iPhone. Listwa doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków; wodoodporność IP67 sprawia, że jest to optymalny wybór dla oświetlenia zewnętrznego i dekoracji.

Więcej na jego temat dowiecie się klikając – tutaj.

W sprzedaży dostępne jest także rozszerzenie standardowego zestawu LS1 o dodatkowe 2 metry. Rozszerzenie dostępne jest – w tym miejscu.

VOCOlinc inteligentne żarówki LED

VOCOlinc - tanie i dobre urządzenia HomeKit, które nie wymagają dodatkowej bramki polecane, ciekawostki VOCOlinc, takie produkty homekit, produkty VOCOlinc, homekit VOCOlinc, homekit, Apple  Szukacie tanich urządzeń zgodnych z HomeKit? Dziś polecamy Wam VOCOlinc, czyli produkty tanie, zgodne z HomeKit i działające bez bramki czy innego dziwactwa. zarowki

W ofercie znajdują się także żarówki LED o których wspomniałem na początku. Dostępne są dwa rodzaje żarówek – kolorowe i Dayight.

Żarówki oczywiście nie wymagają do prawidłowego działania żadnych bramek.

  • więcej na temat żarówki VOCOlinc inteligentna żarówka LED E27 (16 mln kolorów) – HomeKit dowiecie się klikając – tutaj.
  • więcej na temat VOCOlinc L2 Smart Daylight – Żarówka Wi-Fi LED HomeKit dowiecie się klikając – tutaj.
  • w ofercie dostępna jest także specjalna żarówka OUTLET, która dostępna jest w specjalnej cenie – więcej na jej temat dowiecie się – tutaj.
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry