VR Fold - recenzja recenzje, polecane, akcesoria VR Fold, Specyfikacja, recenzja VR Fold, polska recenzja VR Fold, okulary VR Fold, jak działa VR Fold, cena VR Fold  Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy. fold

VR Fold – recenzja

Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy.

Zawartość opakowania

Pudełko jest bardzo małe tak samo, jak gogle. Pomimo wielkości w opakowaniu zmieściło się sporo. Znajdziemy w nim oczywiście gogle VR, instrukcję obsługi (Chińskie krzaki) i chusteczki. Warto nadmienić, że jedna z nich jest sucha, a druga mokra, więc użytkownik w każdej chwili może wyczyścić gogle.

VR Fold - recenzja recenzje, polecane, akcesoria VR Fold, Specyfikacja, recenzja VR Fold, polska recenzja VR Fold, okulary VR Fold, jak działa VR Fold, cena VR Fold  Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy. DSC 0013 2

Miłym dodatkiem są kody QR dla dedykowanych iOS i Androidowi aplikacji, miłym dodatkiem jest również kod na grę, choć w tym przypadku potrzebna jest znajomość języka chińskiego. Niestety, nie mam takich umiejętności, więc kod okazał się dla mnie bezużyteczny.

Zastosowanie

VR Fold jest łatwe w użyciu, wystarczy je rozłożyć, umieścić smartfona i uruchomić wybraną aplikację. Gogle podczas użytkowania muszą być rozłożone, aby użytkownik miał odpowiednią kontrolę nad sprzętem. Boki wyposażono w elastyczne klapy, co uniemożliwia przedostawanie się światła po bokach. Dzięki elastyczności nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy podłączyli ładowarkę lub słuchawki do telefonu.

VR Fold - recenzja recenzje, polecane, akcesoria VR Fold, Specyfikacja, recenzja VR Fold, polska recenzja VR Fold, okulary VR Fold, jak działa VR Fold, cena VR Fold  Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy. DSC 0014 2

Nie każdy telefon się w nie mieści, na szczęście udało mi się umieścić w nim LG Zero, bo Honor 5X i Wiko Fever były za długie.

Dźwięk i jakość obrazu

5 ? calowy wyświetlacz 720p LG Zero nie zapewnia wysokiej jakości obrazu, ale musiałem się z tym pogodzić. Najważniejszym aspektem w tym przypadku jest sprzęt o odpowiednich rozmiarach.

VR Fold - recenzja recenzje, polecane, akcesoria VR Fold, Specyfikacja, recenzja VR Fold, polska recenzja VR Fold, okulary VR Fold, jak działa VR Fold, cena VR Fold  Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy. DSC 0017 1

Zastosowane soczewki są ostre i może je konfigurować w pionie i poziomie, co da nam optymalny widok na to, co dzieje się wewnątrz wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli widzimy podwójnie w soczewkach, należy je przetrzeć jedną z dodanych do zestawu chusteczek.

Komfort

VR Fold - recenzja recenzje, polecane, akcesoria VR Fold, Specyfikacja, recenzja VR Fold, polska recenzja VR Fold, okulary VR Fold, jak działa VR Fold, cena VR Fold  Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy. DSC 0016 2

Regulacja to miły dodatek, ale szkoda, że trzeba je ciągle trzymać, aby nie spadły. Na pochwałę zasługuje równie fakt, że gogle są składane i spokojnie zmieszczą się w kieszeni spodni, o ile nie będziecie nosić ich w pudełku. Ogólnie nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Wygląd i jakość wykonania

Okulary wykonane są tworzywa sztucznego, co zupełnie mi nie przeszkadza, jednak jest ono wytrzymalsze niż tektura użyta przy produkcji Google Cardboard. Mam wrażenie, że przy dłuższym rozkładaniu/składaniu niektóre zawiasy mogą się wyrobić i sprzęt ulegnie uszkodzeniu.

VR Fold - recenzja recenzje, polecane, akcesoria VR Fold, Specyfikacja, recenzja VR Fold, polska recenzja VR Fold, okulary VR Fold, jak działa VR Fold, cena VR Fold  Dla mnie urządzenia mobilne w połączeniu z wirtualną rzeczywistością to abstrakcja, z którą ostatnio mogłem się zapoznać. Gogle VR Fold to prosty produkt, który jest w stanie przenieść jego użytkownika do wirtualnej rzeczywistości bez konieczności wydawania góry pieniędzy. DSC 0018 1

Największą zaletą jest ich mobilność, złożenie i rozłożenie trwa chwilę, więc w dowolnym momencie możemy przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Ich jedynym mankamentem jest to, że użytkownik musi je ciągle trzymać, żeby nie spadł.

Podsumowanie

VR Fold to zdecydowanie gogle dla początkujących, którzy nie chcą wydać góry pieniędzy na sprzęt, który być może zostanie rzucony w kąt po paru sesjach. Sprzęt charakteryzuje prostota obsługi, regulacja i możliwość ich złożenia/rozłożenia. Dla mnie największą wadą jest konieczność trzymania ich ręką, żeby nie spadły.

Produkt do testów dostarczył sklep happyVR. 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry