W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu polecane, felietony, ciekawostki W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu, jakie aplikacje na iPad, iSpot.pl, ispot, iPad w biznesie, iPad w biurze, iPad, iOS, biznes, Apple   iPad 1300x700

W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu

Wielu z Was na pewno zastanawia się, czy iPad pomaga w prowadzeniu biznesu. Moja odpowiedź na to pytanie brzmi – TAK! Poniżej jako przykład zaprezentuję Wam kilka aplikacji, które po instalacji na iPadzie sprawią, że urządzenie świetnie nadaje się do korzystania w biurze, czy własnej firmie.

W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu polecane, felietony, ciekawostki W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu, jakie aplikacje na iPad, iSpot.pl, ispot, iPad w biznesie, iPad w biurze, iPad, iOS, biznes, Apple   iPad2

Pierwszą aplikacją , która zmieni Waszego iPada w maszynę do pisania, monitor funduszy, czy kreatora prezentacji multimedialnych jest darmowy pakiet biurowy Microsoft Office. Po instalacji wszystkich lub części aplikacji z pakietu biurowego giganta z Redmond iPad uwierzcie mi, że Wasz iPad zmieni się w urządzenie nie do poznania. Office cieszy się naprawdę wielką popularnością wśród użytkowników iPada. Świadczy o tym ilość pobrań pakietu z App Store, która kilka miesięcy temu przekroczyła 20 mln!

Tworzenia nowych plików to oczywiście nie wszystko. Bardzo ważną rzeczą jest także ich przeglądanie. Prawda? iPad oczywiście i z tym sobie bez problemu poradzi. Większość firm w korespondencji jaką otrzymujemy drogą elektroniczną dołącza do wiadomości pliki w formacie PDF. W App Store istnieje wiele apek, które służą do przeglądania i edycji PDF, ale ja chciałbym Wam polecić aplikację GoodReader. Dlaczego akurat GoodReader? Za pomocą tej apki nie tylko będziecie mogli bez problemu przeglądać pliki PDF na Waszym iPadzie, ale także będziecie mogli je edytować, dodawać różne notatki, wykresy, rysunki, a następnie całość zsynchronizować z zresztą urządzeń lub po prostu wysłać.

W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu polecane, felietony, ciekawostki W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu, jakie aplikacje na iPad, iSpot.pl, ispot, iPad w biznesie, iPad w biurze, iPad, iOS, biznes, Apple   iPad6

iPad to także świetne narzędzie służące do zapisywania i gromadzenia przeróżnych notatek, czy zdjęć. Fabryczna aplikacja ?Notatki? w iOS 8 ma niestety ograniczone możliwości, ale instalacja Evernote rozwiązuje ten problem. Evernote to apka służąca do gromadzenia wszelakiego rodzaju istotnych dla użytkownika danych. Z jej pomocą możemy w iPadzie zapisać także notatki głosowe, zdjęcia, a nawet krótkie filmiki. Warto wspomnieć również o tym, że zapisane pliki i informacje mogą być również jak w przypadku GoodReader udostępniane i synchronizowane pomiędzy wieloma urządzeniami – również pomiędzy dwoma iPadami.

Prowadzenie własnej firmy to także konieczność pamiętania setek haseł, loginów, czy kluczy licencyjnych do programów. Większość z nas zapisuje te wszystkie rzeczy gdzieś na kartkach, notesach, czy innych rzeczach, ale po co? iPad + aplikacja 1Password to wspaniałe rozwiązanie. Aplikacja ta nie tylko zapamięta wszystkie nasze loginy, hasła, ale również wykorzysta je we wbudowanej w aplikacji przeglądarce internetowej, jak i również domyślnej przeglądarce Safari. Tak więc koniec wklepywania ręcznie haseł na klawiaturze komputera. iPad i 1Password zrobi to za Was w kilka sekund, zupełnie automatycznie!

W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu polecane, felietony, ciekawostki W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu, jakie aplikacje na iPad, iSpot.pl, ispot, iPad w biznesie, iPad w biurze, iPad, iOS, biznes, Apple   iPad5

Za pomocą iPada w co na pierwszy rzut oka ciężko uwierzyć, możemy również podpisywać dokumenty. Tak! To nie żart. Dzięki aplikacji SignEasy możecie podpisywać dokumenty otrzymane drogą elektroniczną bezpośrednio na ekranie iPada. Czyż to urządzenie nie jest wspaniałe? Ale to nie wszystko. iPad to także skaner. Po instalacji JotNot Pro Wasz iPad przybierze formę skanera dokumentów, notatek, czy innych rzeczy. Za pomocą tej aplikacji wystarczy wykonać zdjęcie wybranego dokumentu, który automatycznie wykryje krawędzie dokumentów i gotowe! Szybko i prosto. Dokumenty dostępne w aplikacji możemy również zsynchronizować w chmurze. Skoro jesteśmy przy chmurze to warto wspomnieć o tym, że dzięki iPadowi bez kłopotu uzyskamy dostęp do Dropbox, iCloud, czy Google Drive. Dzięki temu pliki zamieszczone w wyżej wymienionych chmurach zawsze będą w zasięgu waszej ręki.

Kolejną świetną opcją w iPadzie o której warto wspomnieć i która na pewno przyda się wielu osobom prowadzącym firmę jest możliwość ?zdalnego? łączenia się iPada z komputerem znajdującym się w biurze, czy w domu. Jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji VNC Viewer, która znajduje się oczywiście w App Store. Po uruchomieniu tejże apki dosłownie po kilku sekund na ekranie iPada pojawi się pulpit wcześniej wybranego komputera, którym to możemy dowolnie sterować. Czynności te można wykonywać na iPadzie nawet z drugiego końca Polski. Szybko łatwo i przyjemnie.

W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu polecane, felietony, ciekawostki W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu, jakie aplikacje na iPad, iSpot.pl, ispot, iPad w biznesie, iPad w biurze, iPad, iOS, biznes, Apple   iPad7

iPad to nie tylko czytnik dokumentów, skaner, czy urządzenie do gromadzenia notatek. Za pomocą tabletu od Apple można również zupełnie za darmo śledzić przesyłki kurierskie w Polsce. Aby opcja ta pojawiła się na iPadzie konieczne jest zainstalowanie aplikacji Furgonetka.pl. Oprócz tradycyjnego śledzenia przesyłki aplikacja wyposażona jest także w powiadomienia, które informują o statusie przesyłki, który często ulega zmianom. Wszystkie informacje o zmianie statusu przesyłki wyświetlane są oczywiście bezpośrednio na ekranie iPada.

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu przekonałem Was do tego, że iPad to nie jedynie powiększony iPhone, czy iPod touch, który większość traktuje jako zabawkę do grania, czy czytania książek. iPad, co zresztą widać powyżej to także znakomite urządzenie, które spokojnie nadaje się również do pracy w biurze i naprawdę pomaga w prowadzeniu biznesu. Osobiście uważam, że w pewnych sytuacjach iPad jest nawet o wiele wygodniejsze od tradycyjnego laptopa.

Więcej informacji o tym jak inni wykorzystują produkty Apple w codziennej pracy znajdziecie na stronie http://ispot.pl/ipad-biznes.

Jeśli już się zdecydujecie na zakup swojego pierwszego iPada, to warto dokonać tego w jednym z salonów iSpot. Dlaczego? Chociażby ze względu na profesjonalną obsługę. Osoby tam pracujące znają się na rzeczy, więc zakupy iUrządzenia w iSpot to czysta przyjemność.

W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu polecane, felietony, ciekawostki W jaki sposób iPad pomaga w prowadzeniu biznesu, jakie aplikacje na iPad, iSpot.pl, ispot, iPad w biznesie, iPad w biurze, iPad, iOS, biznes, Apple   iSpot

Warto również wspomnieć o tym, że iSpot posiada także specjalne zniżki edukacyjne. Dla sektora edukacji iSpot ma przygotowane w swojej ofercie komputery Mac, oprogramowanie Apple, wybrane akcesoria po specjalnych, niższych cenach. To nie wszystko! iSpot to także autoryzowany serwis. Salony iSpot Apple Premium Reseller mają status autoryzowanego serwisu Apple (Apple Authorised Service Provider), dzięki któremu firma może naprawiać iPhone’y, iPady, iPody, komputery Mac, a także akcesoria. W przypadku oddania sprzętu na gwarancję, iSpot oferuje swoim klientom możliwość bezpłatnego skorzystania ze sprzętu zastępczego na czas naprawy. Świetnie prawda?!

W Polsce salony iSpot mieszczą się w: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Gdyni, Łodzi i Poznaniu. Oprócz tradycyjnych sklepów iSpot posiada także sklep internetowy, który dostępny jest pod adresem – www.ispot.com. Gorąco polecamy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top