W pełni zmontowany iPhone 7 na pierwszym zdjęciu? polecane, ciekawostki jaki będzie iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 na pierwszym zdjęciu, iPhone 7  Po schematach iPhone 7 i 7 Plus przyszedł czas na pierwsze zdjęcie, przedstawiające rzekomego w pełni zmontowanego iPhone?a 7. iPhone7 3

W pełni zmontowany iPhone 7 na pierwszym zdjęciu?

Po schematach iPhone 7 i 7 Plus przyszedł czas na pierwsze zdjęcie, przedstawiające rzekomego w pełni zmontowanego iPhone?a 7.

Jak możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu rzekomy iPhone 7 nie posiada dwóch pasków rozdzielających anteny, a także 3,5mm gniazda słuchawkowego.

W pełni zmontowany iPhone 7 na pierwszym zdjęciu? polecane, ciekawostki jaki będzie iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 na pierwszym zdjęciu, iPhone 7  Po schematach iPhone 7 i 7 Plus przyszedł czas na pierwsze zdjęcie, przedstawiające rzekomego w pełni zmontowanego iPhone?a 7. 1 4

Kolejną zmianą jest Smart Connector, który moim zdaniem zapewne będzie służył nie do obsługi zewnętrznej klawiatury, a do podłączenia magnetycznej stacji dokującej.

W pełni zmontowany iPhone 7 na pierwszym zdjęciu? polecane, ciekawostki jaki będzie iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 na pierwszym zdjęciu, iPhone 7  Po schematach iPhone 7 i 7 Plus przyszedł czas na pierwsze zdjęcie, przedstawiające rzekomego w pełni zmontowanego iPhone?a 7. 2 3

Widoczny powyżej iPhone nie posiada jednak podwójnej kamery. Czy zdjęcia są prawdziwe? Niestety tego dowiemy się dopiero we wrześniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry