W pudełku razem z iPhone 7 znajdą się słuchawki ze złączem Lightning polecane, ciekawostki słuchawki, iPhone 7, Apple  Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające specyfikacje techniczną iPhone`a 7 Plus z 256GB pamięci wewnętrznej. Lightning 1300x700

W pudełku razem z iPhone 7 znajdą się słuchawki ze złączem Lightning

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające specyfikacje techniczną iPhone`a 7 Plus z 256GB pamięci wewnętrznej.

Zdjęcie pierwotnie pojawiło się na portalu społecznościowym Weibo, ale pamiętajcie, że łatwo wykonać coś podobnego Photoshopem, więc nie popadajcie w hurraoptymizm w tej kwestii. Fotografia pochodzi z Hong Kongu i wynika z niej, że w pudełku z fabletem znajdą się słuchawki Earpods ze złączem Lightning i adapter z Lightning do standardowego portu słuchawkowego.

W pudełku razem z iPhone 7 znajdą się słuchawki ze złączem Lightning polecane, ciekawostki słuchawki, iPhone 7, Apple  Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające specyfikacje techniczną iPhone`a 7 Plus z 256GB pamięci wewnętrznej. iphone 7 earpods

Idąc tym tropem można się spodziewać, że usunięcie portu słuchawkowego to prawda, a od momentu wprowadzenia siódemek na rynek, sprzęt będzie korzystał z jednego portu do wymiany danych, ładowania baterii i słuchania muzyki. Poza tym wczoraj Apple wprowadziło 2TB pakiet pamięciowy w ich dysku sieciowym, co napawa optymizmem wraz z wydaniem nowych wariantów pamięciowych smartfonów. Warto nadmienić, że w sieci pojawiły się również informacje o bezprzewodowych słuchawkach AirPods, które będą sprzedawane oddzielnie.

7 września bieżącego roku będziemy świadkami debiutu nowych iPhone`ów, które do regularnej sprzedaży powinny trafić 16 lub 23 dnia tego samego miesiąca, a przedsprzedaż powinna zacząć się 9 września.

 

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top