W sieci pojawił się koncept bezramkowego iPada mini polecane, ciekawostki iPad mini 2021, iPad mini  Projektant Parker Ortolani opublikował na Twitterze koncepcję Apple iPad mini nowej generacji. Nowy "miniak" jest bardzo podobny do iPada Pro. iPadmini

W sieci pojawił się koncept bezramkowego iPada mini

Projektant Parker Ortolani opublikował na Twitterze koncepcję Apple iPad mini nowej generacji. Nowy “miniak” jest bardzo podobny do iPada Pro.

Koncepcja Ortolaniego to tablet z minimalnymi ramkami, który jest prawie o 20% mniejszy niż obecny iPad mini. Autor uważa, że ??Apple zachowa przekątną ekranu 7,9 cala, ale zmniejszy rozmiar ramek i usunie przycisk Home. Zasadniczo będzie to iPad Pro mini z Face ID zamiast Touch ID.

W sieci pojawił się koncept bezramkowego iPada mini polecane, ciekawostki iPad mini 2021, iPad mini  Projektant Parker Ortolani opublikował na Twitterze koncepcję Apple iPad mini nowej generacji. Nowy "miniak" jest bardzo podobny do iPada Pro. iPadmini2021

Wcześniej analityk TFI Securities Apple, Ming-Chi Kuo, podzielił się informacją, że Apple wypuści nowego iPada mini z wyświetlaczem o przekątnej od 8,5 do 9 cali w pierwszej połowie 2021 roku. Możliwe, że firma zmniejszy rozmiary ramek iPada mini, aby zwiększyć przekątną wyświetlacza z 7,9 cala do 8,5 lub 9 cali, ale urządzenie zachowa swoje wymiary.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry