iOS 14

W sieci pojawił się pierwszy koncept przedstawiający nowy ekran początkowy, który ma pojawić się w iOS 14

Dzisiejsza koncepcja została stworzona przez iSpazio i opiera się na ostatnich wyciekach z wczesnej wersji nadchodzącego iOS 14.

Odniesienia znalezione w wyciekającej wersji iOS 14 zdradzają, że nowy widok listy ekranu głównego będzie dostępny z kilkoma opcjami. Ma pojawić się opcjami sortowania, czyli użytkownicy będą mogli sortować listę według ostatnio używanych aplikacji lub aplikacji z nieprzeczytanymi powiadomieniami. Będzie też miejsce na inteligentne sugestie obsługiwane przez Siri.

Nie jest jasne, jak dokładnie będzie wyglądał nowy ekran iOS 14, ale możecie przyjrzeć się jak taki ekran wyobraża sobie iSpazio.

W sieci pojawił się pierwszy koncept przedstawiający nowy ekran początkowy, który ma pojawić się w iOS 14 polecane, ciekawostki iOS 14, Apple  Dzisiejsza koncepcja została stworzona przez iSpazio i opiera się na ostatnich wyciekach z wczesnej wersji nadchodzącego iOS 14. 365663 2560 W sieci pojawił się pierwszy koncept przedstawiający nowy ekran początkowy, który ma pojawić się w iOS 14 polecane, ciekawostki iOS 14, Apple  Dzisiejsza koncepcja została stworzona przez iSpazio i opiera się na ostatnich wyciekach z wczesnej wersji nadchodzącego iOS 14. 365666 2560 W sieci pojawił się pierwszy koncept przedstawiający nowy ekran początkowy, który ma pojawić się w iOS 14 polecane, ciekawostki iOS 14, Apple  Dzisiejsza koncepcja została stworzona przez iSpazio i opiera się na ostatnich wyciekach z wczesnej wersji nadchodzącego iOS 14. 365660 2560

Poniżej tradycyjnie dajcie nam znać w komentarzach jak Wam się ten pomysł podoba.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top