W sieci pojawiło się zdjęcie zdradzające nam główne nowości w iOS 12? ciekawostki lista zmian w iOS 12, iOS 12, iOS, Apple  Wczoraj w sieci pojawiło się ciekawe zdjęcie. Zdjęcie na którym pojawiło się kilka informacji na temat nadchodzącego iOS 12. iOS12

W sieci pojawiło się zdjęcie zdradzające nam główne nowości w iOS 12?

Wczoraj w sieci pojawiło się ciekawe zdjęcie. Zdjęcie na którym pojawiło się kilka informacji na temat nadchodzącego iOS 12.

Jak widzicie poniżej jest to zdjęcie na którym widzimy aktualizację do wersji iOS 12.

W sieci pojawiło się zdjęcie zdradzające nam główne nowości w iOS 12? ciekawostki lista zmian w iOS 12, iOS 12, iOS, Apple  Wczoraj w sieci pojawiło się ciekawe zdjęcie. Zdjęcie na którym pojawiło się kilka informacji na temat nadchodzącego iOS 12. unik ios 12

OS 12 introduces a beautiful new design and contains new features including a dark theme, new notifications, always-on display, a new control center, new Animoji for iPhone X and iPhone SE2 and more.

Z informacji jakie pojawiły się na powyższym zdjęciu wynika, że iOS 12 otrzyma nowy wygląd, ciemny motyw, przeprojektowane centrum powiadomień, a także nowe Animoji.

Czy fotografia jest prawdziwa? Osobiście uważam, że to fake, ale kto wie. Wszystkiego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top