iOS 13

W sieci pojawiły się pierwsze screeny iOS 13 przedstawiające tryb ciemny i nową aplikację Przypomnienia

Oficjalna prezentacja iOS 13 dopiero w poniedziałek, a na stronie 9to5mac.com już dziś pojawiły się pierwsze screeny z najnowszej wersji iOS. Oto one!

Na poniższych screenach widzimy tryb ciemny w aplikacji Muzyka. Tryb ten będzie można włączyć w Centrum Sterowania. Po włączeniu nowego trybu dock robi się znacznie znacznie ciemniejszy – widać to na pierwszy screenie.

W sieci pojawiły się pierwsze screeny iOS 13 przedstawiające tryb ciemny i nową aplikację Przypomnienia polecane, ciekawostki pierwsze screnny iOS 13, nowości w iOS 13, iOS 13, Find My, co nowego w iOS 13  Oficjalna prezentacja iOS 13 dopiero w poniedziałek, a na stronie 9to5mac.com już dziś pojawiły się pierwsze screeny z najnowszej wersji iOS. Oto one! iOS 13 1

Kolejna zmiana pojawia się w interfejsie, który pojawia się po zrobieniu screena. Tło jest nie będzie już białe, a w kolorze zrobionego zrzutu ekranu. Poza tym narzędzia na dole są bardziej realistyczne.

W sieci pojawiły się pierwsze screeny iOS 13 przedstawiające tryb ciemny i nową aplikację Przypomnienia polecane, ciekawostki pierwsze screnny iOS 13, nowości w iOS 13, iOS 13, Find My, co nowego w iOS 13  Oficjalna prezentacja iOS 13 dopiero w poniedziałek, a na stronie 9to5mac.com już dziś pojawiły się pierwsze screeny z najnowszej wersji iOS. Oto one! iOS 13 2

Ostatni screen przedstawia przeprojektowaną aplikację Przypomnienia. Widzimy tutaj duży pasek boczny z oddzielnymi polami: Dzisiaj, Zaplanowane, Oznaczone i Wszystkie.

W sieci pojawiły się pierwsze screeny iOS 13 przedstawiające tryb ciemny i nową aplikację Przypomnienia polecane, ciekawostki pierwsze screnny iOS 13, nowości w iOS 13, iOS 13, Find My, co nowego w iOS 13  Oficjalna prezentacja iOS 13 dopiero w poniedziałek, a na stronie 9to5mac.com już dziś pojawiły się pierwsze screeny z najnowszej wersji iOS. Oto one! iOS 13 3

Oprócz screenów w sieci pojawiła się także ikona nowej aplikacji Find My. To ona zastąpi dostępne aktualnie w iOS apki Find My Friends i Find My iPhone.

Dla przypomnienia dodam, że system iOS 13 ma zostać zaprezentowany już w najbliższy poniedziałek wieczorem.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry