W watchOS 5.2.1 pojawiła się tarcza z nowym motywem ?tęczy? ciekawostki watchOS 5.2.1, tęcza, nowa tarcza  W udostępnionej wczoraj watchOS 5.2.1 oprócz aktywacji EKG w Polsce dostępna była jeszcze jedna nowość. Apple uaktualniło tarczę ?tęcza?. tarcza

W watchOS 5.2.1 pojawiła się tarcza z nowym motywem ?tęczy?

W udostępnionej wczoraj watchOS 5.2.1 oprócz aktywacji EKG w Polsce dostępna była jeszcze jedna nowość. Apple uaktualniło tarczę ?tęcza?.

Teraz w zegarku Apple są dwie tarcze ?tęcza?: zeszłoroczna i nowa. Aby uzyskać odpowiedni wygląd po wyborze tarczy należy użyć pokrętła.

W watchOS 5.2.1 pojawiła się tarcza z nowym motywem ?tęczy? ciekawostki watchOS 5.2.1, tęcza, nowa tarcza  W udostępnionej wczoraj watchOS 5.2.1 oprócz aktywacji EKG w Polsce dostępna była jeszcze jedna nowość. Apple uaktualniło tarczę ?tęcza?. tecza 1

Nowa wersja tarczy otrzymała nową animację i jest przeznaczona dla dużych wyświetlaczy Apple Watch 4 z zaokrąglonymi krawędziami i zredukowanymi ramkami. Pomimo aktualizacji samego motywu, nowych akcesoriów, na przykład pasków jak w roku ubiegłym nie ma.

Więcej na temat iOS 12.3 znajdziecie – tutaj, a o watchOS 5.2.1 – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry