whatsapp

WhatsApp umożliwia wreszcie przesyłanie historii czatów z Androida na iOS

W zeszłym roku WhatsApp umożliwił przeniesienie historii czatów z iOS na Androida, ale nie odwrotnie. Teraz sytuacja się zmieniła.

Nowość zaczęła stopniowo pojawiać na urządzeniach. Jak wspomnieliśmy powyżej mówimy o możliwości przesłania czatów, informacji o koncie, zdjęcia profilowego, historii czatów, zdjęć i filmów wideo a także  ustawień.

Aby skorzystać z tej funkcji, potrzebujesz gadżetu z systemem Android 5.0 Lollipop lub nowszym oraz iPhone’a z systemem iOS 15.5 lub nowszym. Musisz także zainstalować aplikację Przenieś na iOS.

WhatsApp umożliwia wreszcie przesyłanie historii czatów z Androida na iOS ciekawostki WhatsApp, przeniesienie danych whatsapp z android na ios  W zeszłym roku WhatsApp umożliwił przeniesienie historii czatów z iOS na Androida, ale nie odwrotnie. Teraz sytuacja się zmieniła. przenies whatsapp

Ale na tym ograniczenia się nie kończą! Musisz posiadać na Androidzie WhatsApp w wersji 2.22.7.74 i WhatsApp na iOS w wersji 2.22.10.70 lub nowszej, oba urządzenia muszą być w sieci Wi-Fi.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry