Philips

Wsparcie dla Philips Hue Bridge v1 tylko do kwietnia 2020 roku

W odpowiedzi na tweeta jednego z niezadowolonych klientów, firma Philips potwierdziła, że obsługa Hue Bridge v1 zakończy się w kwietniu 2020 roku. Co to znaczy?

Znaczy to tyle, że od maja tego roku mostek Hue Bridge v1 nie otrzyma już żadnej aplikacji, a kompatybilność z usługami online firmy zostanie przerwana. Hue Bridge v1 będzie można używać jedynie lokalnie za pomocą dedykowanej aplikacji Philips Hue Bridge v1. Sami posiadamy i używamy taki mostek, więc nie są to dobre wiadomości.

Wsparcie dla Philips Hue Bridge v1 tylko do kwietnia 2020 roku polecane, ciekawostki wsparcie, Philips Hue Bridge v1, philips  W odpowiedzi na tweeta jednego z niezadowolonych klientów, firma Philips potwierdziła, że obsługa Hue Bridge v1 zakończy się w kwietniu 2020 roku. Co to znaczy? philips hue lifestyle

Signify (wcześniej znany jako Philips Lighting) wprowadziło Hue Bridge v1 na rynek ponad pięć lat temu. Obecnie w sprzedaży jest druga generacja mostka, która zdaniem firmy będzie cały czas aktualizowana.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top