Michał31.08.2017
Wyciekły ceny nowych iPhone’ów?

Prezentacja i premiera iPhone coraz bliżej, więc w sieci praktycznie codziennie pojawiają się nowe informacje na temat nowych urządzeń od Apple. Dziś w sieci pojawiło się zdjęcie na którym widzimy jakie będą ceny nowych iPhone’ów?

Na zdjęciu poniżej, które kilka godzin temu pojawiło się w sieci widzimy rzekome ceny nowych iPhone’ów. Oprócz cen pojawiły się także nazwy, oraz pojemności.

Jak widzicie iPhone’y 7s mają być dostępne w wersjach: 32GB, 128GB i 256GB, natomiast iPhone X Edition (bo tak ma nazywać się jubileuszowy iPhone) tylko w wersjach 128GB i 256GB. Nic w tym dziwnego.

Jeśli chodzi o ceny to modele 7s będą dostępne w bardzo podobnej cenie do obecnych siódemek, natomiast za jubileuszowego iPhone’a X Edition trzeba będzie słono zapłacić.

Z grafiki wynika, że podstawowa wersja 128GB będzie kosztować nieco ponad 1200 dolarów, więc stawiam, że w Polsce trzeba będzie za niego zapłacić jakieś 4999 zł (dokładnie tyle ile w tej chwili kosztuje iPhone 7 Plus 256GB).

Model z pamięcią 256GB ma być jeszcze o nieco ponad 200 dolarów droższy, czyli jego cena może wynieść w Polsce jakieś 5499 zł. Co Wy na to?

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz