chrome 2

Wydano dużą aktualizację Google Chrome z kilkoma bardzo wygodnymi funkcjami

Firma Google niedawno zaktualizowała swoją przeglądarkę Chrome do wersji 124, wprowadzając szereg nowości, które wcześniej były dostępne tylko w wersjach testowych.

Jedną z najbardziej interesujących funkcji jest możliwość przekształcenia dowolnej strony internetowej w aplikację webową. Dzięki temu można stworzyć skrót do strony na pulpicie, w doku systemowym lub na pasku zadań, co pozwala na szybszy i łatwiejszy dostęp do często odwiedzanych witryn. Aby skorzystać z tej funkcji, należy włączyć odpowiednie opcje w przeglądarce pod adresami chrome://flags/#web-app-universal-install i chrome://flags/#shortcuts-not-apps. To rozwiązanie może być szczególnie przydatne dla osób, które regularnie korzystają z określonych serwisów internetowych.

Wydano dużą aktualizację Google Chrome z kilkoma bardzo wygodnymi funkcjami gry-i-aplikacje, ciekawostki zrzuty ekranu, zarządzanie hasłami, wydajność przeglądarki, technologie neuronowe, synchronizacja danych, skróty do stron, przeglądanie internetu, Google Play, Google Lens, Google Chrome, flagi Chrome, Chrome dla Androida, bezpieczeństwo internetowe, aplikacje internetowe, aktualizacja przeglądarki  Firma Google niedawno zaktualizowała swoją przeglądarkę Chrome do wersji 124, wprowadzając szereg nowości, które wcześniej były dostępne tylko w wersjach testowych. chrome 1

Chrome na Androida został również ulepszony o funkcję przechowywania zapisanych danych logowania w serwisach Google Play. Jest to komfortowe rozwiązanie, które pozwala na synchronizację haseł między różnymi urządzeniami, nawet jeśli ogólna synchronizacja danych jest wyłączona. To zwiększa bezpieczeństwo i ułatwia zarządzanie hasłami.

Kolejną nowinką jest integracja z usługą Google Lens. Teraz użytkownicy mogą robić zrzuty ekranu i od razu przesyłać je do Google Lens, aby szybko zdobyć informacje o obiektach widocznych na zdjęciach. Ta funkcja korzysta z zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego, które już są używane w nowych modelach smartfonów Samsung i Google Pixel.

Proces aktualizacji Chrome jest automatyczny. Wystarczy zrestartować przeglądarkę, aby zainstalować najnowszą wersję. Jeżeli jednak przeglądarka nie znajdzie aktualizacji automatycznie, można sprawdzić dostępność nowej wersji ręcznie w menu głównym, wybierając „Pomoc”, a następnie „O przeglądarce Chrome”.

Jak widzicie nowa aktualizacja Chrome przynosi też inne ulepszenia, w tym usprawnienia związane z wydajnością i bezpieczeństwem. Użytkownicy mogą oczekiwać lepszej ochrony przed zagrożeniami oraz szybszego działania przeglądarki. Dzięki tym zmianom, Chrome nie tylko utrzymuje swoją pozycję jako jedna z najpopularniejszych przeglądarek na świecie, ale także zyskuje nowe funkcje, które mogą przyciągnąć nowych użytkowników.

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 133

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top