jailbreak

Wydano Jailbreak dla iOS 15.7 i iPadOS 15.7

W sieci pojawiły się informacje o Jailbreak dla wszystkich wersji systemu iOS 15 i iPadOS 15. O tym informuje iDownloadBlog.

Jailbreak Palara1n jest oparty na hackowaniu bootrom checkm8 i jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami iOS 15, nawet z najnowszym iOS 15.7. Ponadto twórca projektu o nicku @itsnebulalol ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że dodał nawet obsługę kilku modeli iPada. Są to:

  • iPad Air 2
  • iPad 5 (2017)
  • iPad 6 (2018)

Wydano Jailbreak dla iOS 15.7 i iPadOS 15.7 ciekawostki jailbreak ipados 15.7, jailbreak ipados 15, jailbreak ios 15.7, jailbreak ios 15  W sieci pojawiły się informacje o Jailbreak dla wszystkich wersji systemu iOS 15 i iPadOS 15. O tym informuje iDownloadBlog. jv

Jailbreak jest “na uwięzi”, co oznacza, że ​​wymaga połączenia z komputerem za każdym razem, gdy ponownie uruchamiasz urządzenie. Jest jednak funkcjonalnie kompletny i działa stabilnie.

Warto tutaj zauważyć, że chociaż nawet iPhone z iOS 15.7 może zostać zhakowany przy użyciu Palara1n, nie będzie można na nim zainstalować poprawek. Faktem jest, że instalator poprawek Substitute wbudowany w jailbreak obsługuje tylko urządzenia z systemem iOS/iPadOS 15.0-15.3.1. Użytkownicy z nowszymi wersjami systemu operacyjnego po prostu nie będą mogli instalować poprawek.

Jednak sam fakt obsługi iOS 15.7 jest znaczący. Najwyraźniej pełna obsługa jailbreak dla wszystkich wersji iOS 15 to tylko kwestia czasu.

Jest jeszcze jeden niuans. Exploit checkm8, na którym bazuje Palara1n, jest kompatybilny tylko z chipami Apple A9-A11. Oznacza to, że lista obsługiwanych iPhone’ów kończy się na modelach iPhone 8 / 8 Plus i iPhone X. Jednocześnie urządzenia z SoC A10 i A11 nie pozwolą na pracę z czujnikami kodu dostępu i biometrycznymi.

Przypomnijmy, że społeczność jailbreak wciąż czeka na wydanie pozbawionego korzeni exploita Cheyote, który ma być kompatybilny z nowszymi modelami iPhone’a i iPada.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top