Wypłaty z bankomatów za pomocą Apple Pay już dostępne! polecane, ciekawostki wypłata z bankomatu za pomocą apple pay, jak wypłacić z bankomatu za pomocą apple pay, iPhone, Apple Pay  Trzeba powiedzieć, że poszło to bardzo szybko i sprawnie. Od teraz nie będziecie już potrzebować plastikowej karty, aby wypłacić pieniądze z bankomatu. Możecie to zrobić za pomocą Apple Pay. ApplePay logo1

Wypłaty z bankomatów za pomocą Apple Pay już dostępne!

Trzeba powiedzieć, że poszło to bardzo szybko i sprawnie. Od teraz nie będziecie już potrzebować plastikowej karty, aby wypłacić pieniądze z bankomatu. Możecie to zrobić za pomocą Apple Pay.

Jak się okazuje od kilku juz dni osoby korzystające z Apple Pay, Google Pay, FitBit Pay i Garmin Pay mogą wypłacać pieniądze z bankomatów, które mają wbudowane specjalne bezprzewodowe moduły.

Wypłaty z bankomatów za pomocą Apple Pay już dostępne! polecane, ciekawostki wypłata z bankomatu za pomocą apple pay, jak wypłacić z bankomatu za pomocą apple pay, iPhone, Apple Pay  Trzeba powiedzieć, że poszło to bardzo szybko i sprawnie. Od teraz nie będziecie już potrzebować plastikowej karty, aby wypłacić pieniądze z bankomatu. Możecie to zrobić za pomocą Apple Pay. ApplePay 1

To właśnie dzięki nim nie jest konieczne wsuwanie plastikowej karty do bankomatu. Wystarczy, że przyłożycie do czytnika zegarek, czy telefon posiadający jesną z wyżej wymienionych usług  i gotowe.

Opcja ta dostępna jest zarówno dla właścicieli kart Visa jak i MasterCard. Super sprawa!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top