klapki

Wyrzucone klapki Steve’a Jobsa sprzedane za cenę dwóch warszawskich mieszkań

Znalezione na śmietniku klapki założyciela Apple, Steva Jobsa poszły pod młotek i zostały sprzedane za cenę dwóch warszawskich mieszkań!

Wyniki aukcji podał zagraniczny zasób Apple Insider. Zgodnie z wynikami licytacji na aukcjach Julien’s, popyt na sandały Steve’a Jobsa przerósł wszelkie oczekiwania.

Zdaniem ekspertów klapki miały kosztować maksymalnie 80 tys. dolarów, jednak kwota sięgnęła zawrotną kwotę 218 750 dolarów, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje blisko 1 mln zł. Za tę kwotę można kupić niemal dwa mieszkania w Warszawie. Zgodnie z obietnicą do znoszonych klapek dołączyła kopia NFT.

Wyrzucone klapki Steve'a Jobsa sprzedane za cenę dwóch warszawskich mieszkań ciekawostki klapki Steve'a Jobsa  Znalezione na śmietniku klapki założyciela Apple, Steva Jobsa poszły pod młotek i zostały sprzedane za cenę dwóch warszawskich mieszkań! klapki

Brązowe zamszowe sandały wystawione na aukcję zostały wyprodukowane przez firmę Birkenstock. Istnieje wiele fotografii Jobsa z Birkenstock z okresu od lat 70. do 80., na których pojawia się on z tym właśnie modelem buta na nogach. Wydaje się jednak, że prawdziwe pochodzenie głównego przedmiotu aukcji nie jest do końca jasne.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top