Michał13.04.2017
Xtorm Boost – bateria dla iPhone i Apple Watch

Dziś chciałbym Wam przedstawić bardzo ciekawą baterię zewnętrzną „Xtorm Boost”, która pozwala na naładowanie zarówno iPhone i Apple Watch.

Jak zapewne zauważyliście staramy się od czasu do czasu przedstawiać Wam także różne baterie za pomocą których możecie naładować swoje smartfony. Dziś mamy dla Was coś czego jeszcze na naszej stronie nie było. Poznajcie Xtorm Apple Watch Boost, czyli baterię którą naładujecie zarówno iPhone jak i Apple Watch.

Jak wiemy jedną z wad Apple Watch jest jego kiepska bateria. Nie ma co się oszukiwać. Niestety chyba jedynym słusznym rozwiązaniem, które pozwoli znacząco wydłużyć działanie baterii naszego iZegarka jest właśnie zakup PowerBank. Dlatego właśnie powstał Xtorm Apple Watch Boost.

Jak widzicie na powyższym zdjęciu Xtorm Apple Watch Boost posiada w górnej części specjalną przystawkę, które pozwala bez problemu naładować Apple Watch.

Bateria Xtorm Apple Watch Boost jest bardzo  lekka i kompaktowa. Bez problemu włożymy ją do kieszeni czy plecaka. Jej wymiary to: 76,5 x 75 x 26,5 mm. Jeśli chodzi o pojemność Xtorm to umieszczony został w niej akumulatorek o pojemności 4000 mAh, który śmiało pozwala na kilkukrotne naładowanie Apple Watch’a.

Z przodu ładowarki umieszczony jest specjalny wskaźnik LED, który pozwala nam na szybkie sprawdzenie poziomu naładowania baterii. Świetnie!

Jak już wspomniałem na początku Boost Xtorm jest ładowarką dedykowaną dla Apple Watch, ale nie tylko. Posiada ona także wyjście USB, dzięki któremu naładujemy praktycznie każdy inne urządzenie. Również iPhone’a!

I to chyba byłoby na tyle. Apple Watch Xtorm wyróżnia się na tle innych baterii tym, że oprócz iPhone pozwala ona na naładowanie Apple Watch.

Więcej na jej temat możecie przeczytać na stronie producenta xtorm.eu. Gorąco polecamy.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz