YouTube wprowadza w swojej apce na iOS nowy sposób przeglądania polecanych filmów ciekawostki iPhone  Użytkownicy iUrządzeń już wkrótce będą mogli przeglądać polecane filmy w aplikacji YouTube w nieco inny, dużo łatwiejszy niż dotychczasowy sposób. YouTube 1300x700

YouTube wprowadza w swojej apce na iOS nowy sposób przeglądania polecanych filmów

Użytkownicy iUrządzeń już wkrótce będą mogli przeglądać polecane filmy w aplikacji YouTube w nieco inny, dużo łatwiejszy niż dotychczasowy sposób.

Funkcja, która ma pojawić się dla użytkowników iOS w ciągu najbliższych tygodni będzie umożliwiała przełączanie polecanych filmów za pomocą jednego ruchu.

YouTube wprowadza w swojej apce na iOS nowy sposób przeglądania polecanych filmów ciekawostki iPhone  Użytkownicy iUrządzeń już wkrótce będą mogli przeglądać polecane filmy w aplikacji YouTube w nieco inny, dużo łatwiejszy niż dotychczasowy sposób. YT

Jak widzicie powyżej, po aktualizacji przejście do kolejnego polecanego filmu możliwe będzie za pomocą poziomego przesunięcia palcem od prawej do lewej. Sposób działa tylko w pozycji poziomej. Aby powrócić do poprzedniego filmu wystarczy zrobić ruch palcem po ekranie od lewej do prawej.

Zdaniem firmy funkcja ta uprości i przyspieszy oglądanie filmów. Całość jest bardzo podobna do Instagram Stories.

[app 544007664]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry