OneTech09.09.2020
Zapowiedź wrześniowej konferencji na YouTube zawiera odniesienia do Apple Watch Series 6. Nie ma nic o iPhone 12

Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple ogłosiło datę specjalnej konferencji na której zostanie zaprezentowany nowy sprzęt giganta z Cupertino.

Od razu po publikacji tej informacji wiele osób i serwisów było przekonanych, że to właśnie już w najbliższy wtorek, Apple zaprezentuje światu nowego iPhone 12. Niestety wiele wskazuje na to, że tak niestety nie będzie.

Wraz z publikacją informacji o konferencji udostępnione zostało przypomnienie o transmisji na kanale YouTube firmy Apple.

To właśnie tutaj znaleziono ciekawe odniesienia w których niestety nie ma żadnej informacji o iPhone 12.

W metadanych transmisji na żywo z wydarzenia firma Apple zawarła różne słowa odnoszące się do prezentacji. Wiele z nich jest dość standardowych, w tym „Apple Watch”, „iOS” i „iPhone”. Jedno z wyszukiwanych haseł różni się od innych. Jest to „Apple Watch Series 6”.

Oprócz informacji o nowym zegarku jest tam również informacja o „iPad Air”, ale ponieważ jest to produkt już sprzedawany przez Apple, jest to zapewne odniesienie do nowego iPada Air 4, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku.

Mówi się, że Apple Watch Series 6 będzie zawierał nowe funkcje monitorowania stanu zdrowia, takie jak wykrywanie poziomu tlenu we krwi i ulepszoną funkcjonalność EKG. Firma podobno przygotowuje również nowy budżetową wersję Apple Watch, która zastąpi starszy Apple Watch Series 3.

Podsumowując… Najbliższa konferencja Apple zapowiedziana na 15 września może niestety skupić się tylko na iPad i Apple Watch. Prezentacja iPhone 12 najprawdopodobniej odbędzie się na początku października – wspomniał o tym Mark Gurman z Bloomberg.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl