Mane

Zarabia 200 tysięcy dolarów tygodniowo, a używa rozbitego iPhone?a. O kim mowa?

Kilka dni temu w sieci pojawiły się dwa zdjęcia na których mogliśmy zobaczyć napastnika pewnej drużyny piłkarskiej, któremu jak widać nie przeszkadza, że jego iPhone jest dość poważnie uszkodzony. O kim mowa?

Ta osoba, to napastnik Liverpoolu, Sadio Mane. Jak widzicie na poniższych zdjęciach zarabiającemu 200 tysięcy dolarów napastnikowi nie przeszkadza, że jego iPhone ma dość poważnie uszkodzony ekran. Fani Mane byli zszokowani tym faktem.

Zarabia 200 tysięcy dolarów tygodniowo, a używa rozbitego iPhone?a. O kim mowa? polecane, ciekawostki Sadio Mane, liverpool, iPhone, crash  Kilka dni temu w sieci pojawiły się dwa zdjęcia na których mogliśmy zobaczyć napastnika pewnej drużyny piłkarskiej, któremu jak widać nie przeszkadza, że jego iPhone jest dość poważnie uszkodzony. O kim mowa? Mane

Sportowiec odniósł się do tej sytuacji i powiedział, że większość jego zarobionych pieniędzy przeznaczana jest na pomoc potrzebującym w Senegalu w Afryce, gdzie się urodził.

Głodowałem, pracowałem w polu, przeżyłem wojnę, grałem w piłkę boso, nie chodziłem do szkoły. Dzisiaj mam okazję pomagać ludziom. Zbudowaliśmy szkoły i stadion, zapewniamy ubrania, obuwie i żywność osobom żyjącym w skrajnym ubóstwie, i wolę, aby moi współobywatele otrzymali trochę z tego, co mam.

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny Tweet i zdjęcia na których widać rozbite iUrządzenie.

A Wy co o tym myślicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top