Zawsze reaguj na ?Hey Siri? - nowość w iOS 13.4 polecane, ciekawostki iOS 13.4, hey siri  Jedną z ważniejszych funkcji w iOS 13.4 beta, o której warto wspomnieć jest Zawsze reaguj na ?Hey Siri?. Co to takiego i jak działa? Już wyjaśniam. iOS13.4 1

Zawsze reaguj na ?Hey Siri? – nowość w iOS 13.4

Jedną z ważniejszych funkcji w iOS 13.4 beta, o której warto wspomnieć jest zawsze reaguj na ?Hey Siri?. Co to takiego i jak działa? Już wyjaśniam.

Zawsze reaguj na ?Hey Siri? to funkcja, która spodoba się wszystkim osobom korzystającym z Siri, a dokładnie z funkcji Hey Siri.

Zawsze reaguj na ?Hey Siri? - nowość w iOS 13.4 polecane, ciekawostki iOS 13.4, hey siri  Jedną z ważniejszych funkcji w iOS 13.4 beta, o której warto wspomnieć jest Zawsze reaguj na ?Hey Siri?. Co to takiego i jak działa? Już wyjaśniam. HeySiri

Jak widzicie na powyższym screenie, po włączeniu opcji iPhone będzie reagował na ?Hey Siri? nawet wtedy, gdy będzie leżał ekranem do dołu lub jego ekran będzie zakryty.

Być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale we wszystkich wcześniejszych wersjach iOS opcja ?Hey Siri? nie zadziała, gdy iPhone leży ekranem do dołu lub ma zakryte czujniki znajdujące się na górze czyli np wtedy, gdy znajduje się w kieszeni.

Opcja zawsze reaguj na ?Hey Siri? dostępna jest w Ustawienia – Dostępność – Siri.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry