Znaleziono ukrytą funkcję trybu samolotowego w iPhone i iPad ciekawostki Wideo, tryb samolotowy, iPhone  Z tego właśnie od lat słynie Apple i system iOS. Ciągle znajdujemy małe, ale bardzo przydatne sztuczki. Dziś ukryta funkcja trybu samolotowego. sam 1

Znaleziono ukrytą funkcję trybu samolotowego w iPhone i iPad

Z tego właśnie od lat słynie Apple i system iOS. Ciągle znajdujemy małe, ale bardzo przydatne sztuczki. Dziś ukryta funkcja trybu samolotowego.

Założę się, że większość większość z Was nie zna i nigdy nie słyszała o tej funkcji. Ta niezwykła możliwość trybu samolotowego pozwala nie wyłączać jednego lub obu modułów bezprzewodowych podczas aktywacji trybu.

Znaleziono ukrytą funkcję trybu samolotowego w iPhone i iPad ciekawostki Wideo, tryb samolotowy, iPhone  Z tego właśnie od lat słynie Apple i system iOS. Ciągle znajdujemy małe, ale bardzo przydatne sztuczki. Dziś ukryta funkcja trybu samolotowego. tryb samol

Jeśli chcesz pozostawić włączony Bluetooth lub Wi-Fi podczas lotu, można to łatwo skonfigurować. Na przykład nie chcesz, aby po aktywacji trybu samolotowego Bluetooth był włączony, aby korzystać ze słuchawek. Podobna sytuacja dotycz Wi-Fi.

Jak działa ukryta funkcja trybu samolotowego w iOS

  • Włącz tryb samolotowy za pomocą przełącznika w centrum sterowania.
  • Włącz wymagane moduły bezprzewodowe (Wi-Fi, Bluetooth lub oba).
  • Następnym razem, gdy włączysz tryb samolotowy, iOS pozostawi wybrany moduł (Wi-Fi, Bluetooth) aktywny i nie przerwie bieżącego połączenia.

Aby wyłączyć funkcję wystarczy podczas włączonego trybu samolotowego wyłączyć Wi-Fu lub BT. System to zapamięta to i wyłączy funkcje przy następnej aktywacji.

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Przyznajcie się, kto z Was wiedział o istnieniu takiej możliwości?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry