Zobacz jak działa Pie Message, czyli komunikator iMessage dla Androida polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, PieMessage, Pie Message jak działa, Pie Message aplikacja imessage na android, Pie Message, jak zainstalować Pie Message, jak uruchomić imessage na androidzie, iOS, imessage na androidzie, iMessage, co to jest Pie Message, aplikacja do imessage na androidzie  Pie Message to aplikacja, która umożliwia wysyłanie wiadomości iMessage użytkownikom Androida. imessage

Zobacz jak działa Pie Message, czyli komunikator iMessage dla Androida

Pie Message to aplikacja, która umożliwia wysyłanie wiadomości iMessage użytkownikom Androida.

Zasada działania aplikacji jest następująca. Aby w ogóle było możliwe wysyłanie wiadomości potrzebny jest Mac, który działa na zasadzie serwera i przez niego wysyłane i odbierane są wszystkie wiadomości. Wiadomość wysłana z aplikacji Pie Message trafia na powiązanego z aplikacją Maca, i dopiero z niego za pomocą iMessage wysyłana jest do adresata.

W drugą stronę jest podobnie. Gdy Mac wykryje wiadomość iMessage, to wysyła ją do aplikacji Pie Message, która zainstalowana jest na urządzeniu z Androidem. Poniżej zobaczcie jak to wygląda na żywo.

Twórcą iMessage dla Androida jest Eric Chi. Więcej informacji na temat projektu, a także wszystkie niezbędne pliki potrzebne do instalacji znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry