Zobacz jak zainstalować iFile na iPhone lub iPad bez Jailbreak poradniki, ciekawostki Wideo, Poradnik, jak zainstalować iFile, iPhone, iPad, instalacja, ifile bez jailbreak, ifile, Apple  iFile to aplikacja, która pozwala na dostęp do wszystkich plików w iUrządzeniu. Dziś pokażemy Wam co trzeba zrobić, aby zainstalować iFile za darmo i bez Jailbreak na iUrządzeniu z iOS 10. ifile

Zobacz jak zainstalować iFile na iPhone lub iPad bez Jailbreak

iFile to aplikacja, która pozwala na dostęp do wszystkich plików w iUrządzeniu. Dziś pokażemy Wam co trzeba zrobić, aby zainstalować iFile za darmo i bez Jailbreak na iUrządzeniu z iOS 10.

Cały proces jest bardzo prosty. Na początku należ pobrać aplikację dwa pliki: iFile (z tego miejsca) i Cydia Inpactor ze strony cydiaimpactor.com. Gdy to zrobicie podłączacie iUrządzenie do komputera uruchamiacie Cydia Impactor i przeciągacie plik .ipa do aplikacji.

Teraz już tylko wystarczy kliknąć na ?Zezwól? w Ustawienia – Ogólne – Profile i gotowe. Zobaczcie jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry