Zobacz jak zrobić zrzut ekranu całej strony mając zainstalowaną starszą wersję iOS poradniki, polecane, ciekawostki zrzut całej strony, iOS 12, iOS  W systemie iOS 13 programiści Apple dodali wiele przydatnych innowacji. Wśród nich jest możliwość wykonania ?długiego? zrzutu ekranu, czyli zrzutu całej strony. A co z iOS 12? W tym wpisie opiszę Wam jak zrobić taki zrzut na starszej wersji iOS. iPhone

Zobacz jak zrobić zrzut ekranu całej strony mając zainstalowaną starszą wersję iOS

W systemie iOS 13 programiści Apple dodali wiele przydatnych innowacji. Wśród nich jest możliwość wykonania ?długiego? zrzutu ekranu, czyli zrzutu całej strony. A co z iOS 12? W tym wpisie opiszę Wam jak zrobić taki zrzut na starszej wersji iOS.

Do wykonania takiego zrzutu na starszych wersjach iOS konieczna będzie aplikacja ?Skróty?, która możecie pobrać z App Store za darmo. Link zamieścimy na dole wpisu.

Po pobraniu aplikacji wystarczy zainstalować specjalne polecenie o nazwie WebSaver+.

Zobacz jak zrobić zrzut ekranu całej strony mając zainstalowaną starszą wersję iOS poradniki, polecane, ciekawostki zrzut całej strony, iOS 12, iOS  W systemie iOS 13 programiści Apple dodali wiele przydatnych innowacji. Wśród nich jest możliwość wykonania ?długiego? zrzutu ekranu, czyli zrzutu całej strony. A co z iOS 12? W tym wpisie opiszę Wam jak zrobić taki zrzut na starszej wersji iOS. IMG 0652

Link dostępny jest w tym miejscu.

Aby wykonać zrzut całej strony internetowej wystarczy, że udacie się na stronę, której chcecie zrobić zrzut, skopiujecie link strony następnie udacie się do aplikacji Skróty i uruchomicie WebSaver+. Można to zrobić także za pomocą szybkiego polecenia. To wszystko.

Aplikacja wykona automatycznie odpowiednie czynności, a zrzut ekranu całej strony zostanie zapisany w aplikacji Zdjęcia.

Zobacz jak zrobić zrzut ekranu całej strony mając zainstalowaną starszą wersję iOS poradniki, polecane, ciekawostki zrzut całej strony, iOS 12, iOS  W systemie iOS 13 programiści Apple dodali wiele przydatnych innowacji. Wśród nich jest możliwość wykonania ?długiego? zrzutu ekranu, czyli zrzutu całej strony. A co z iOS 12? W tym wpisie opiszę Wam jak zrobić taki zrzut na starszej wersji iOS. zrzut

Niestety, funkcjonalność polecenia WebSaver + jest ograniczona do stron internetowych. Innymi słowy, zrobienie w ten sposób zrzutu powiedzmy czatu, czy aplikacji z przepisani nie jest możliwe.

[app 915249334]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry