Krystian04.03.2014
Aktualizacja Facebook Paper

Jedna z niewielu rzeczy, które Facebook zrobił w miarę dobrze jest pokazany niedawno Facebook Paper.

Dziś aplikacja dostała aktualizację do kolejnej wersji. Nowości może nie są jakieś wybitne, ale pokazują dalszą drogę rozwoju całego programu.

Pierwszą rzeczą jest dodanie nowych sposobów dzielenia się znalezionymi artykułami czy wpisami – teraz możemy to zrobić za pomocą wiadomości lub maila. Aplikacja bardzo dobrze wykorzystuje metodę udostępniania standardowo wbudowaną w iOS, i co ciekawe, nie stara się na siłę zatrzymać użytkownika w obrębie Facebooka. Linki do artykułów prowadzą do stron docelowych – ma to duże znaczenie, ponieważ pokazuje nacisk na same treści. Aplikacja Paper umożliwia także zamieszczanie zdjęć w rozdzielczości aż 2048×2048.

Drugą zmianą, która niestety naszego kraju kompletnie nie dotyczy, to dodanie obsługi nowych języków, w tym chińskiego, koreańskiego i japońskiego.

Póki co, Facebook Paper nadal jest dostępny tylko dla posiadaczy amerykańskich kont AppleID – miejmy jednak nadzieję, że idą w kierunku udostępnienia go większej części świata. Osoby które posiadają konto US mogą pobrać aplikację zupełnie za darmo tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • Adam Mijas

    nie dziwie się, w Japonii 95% ludzi ma iPhona z nich 99% używa Facebooka więc rynek jak znalazł. Do polski trafi pewnie w 2015 roku jak nie lepiej