Michał13.05.2014
Aktualizacja Feedbot’a, czyli najładniejszego czytnika RSS

Po zamknięciu Google Readera świat zatrząsł się z rozpaczy. Całe szczęście nasze źródła zostały uratowane przez Feedly, który możemy teraz synchronizować z aplikacjami trzecimi.

Właśnie takim programem, który pozwala między innymi na synchronizację przez Feedly jest świetny Feedbot. Jego twórca jak widać wierzy w minimalizm i wszystkie główne przykazania iOS 7.

W nocy w App Store pojawiła się aktualizacja tej świetnej aplikacji. Najważniejszymi zmianami są: zmieniona ikona, a także możliwość wyboru tła (czarne/białe).

Feedbot.onetech.pl

Dla przypomnienia dodam, że najfajniejsza funkcją w Feedbot jest automatyczne odświeżanie naszych źródeł. Wszystko odbywa się w tle, a my jesteśmy jedynie informowali o nowych wpisach za pomocą odpowiedniej informacji na ikonie. Wszystko jak wspomniałem wcześniej odbywa się w tle, zupełnie automatycznie, więc nie jest koniecznie włączanie apki co jakiś czas po to aby sprawdzić, czy są dostępne nowe wpisy.

Znajdziemy tu więc wszystko co najlepsze, czytelny tekst, duże zdjęcia i odpowiednio rozbudowane funkcje udostępniania. Aplikacja jest cały czas w promocji, więc możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Gorąco polecamy.

Feedbot - RSS Feed Reader
Cena: 4,99 €
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz