Michał17.03.2015
Android Wear połączony z iPhone – nowe informacje

Android Wear to system operacyjny opracowany przez firmę Google dla SmartWatch. System oficjalnie współpracuje tylko z systemem Androidem. A co z iOS?

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Mohammad Abu-Garbeyyeh połączył Android Wear z iPhone. Niestety współpraca pomiędzy systemami miała pewne ograniczenia, możliwe było jedynie wyświetlanie powiadomień na ekranie zegarka.

Aby osiągnąć ten rezultat, deweloper zoptymalizowany Android Wear wykorzystując Apple Notification Center Service (ANCS), czyli technologię znaną i wykorzystywaną przez Pebble.

Dziś w sieci pojawił się kolejny film na którym widzimy iPhone oraz Moto360, czyli zegarek z  z Adroid Wear na którym to pojawia się informacja o przychodzącym połączeniu dostępnym na iPhone.

Co ciekawe, aby współpraca była możliwa nie jest konieczne wykonanie Jailbreak. Kiedy autor udostępni hack? Tego niestety nie wiemy.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Tomek

    Autor udostępni swój hack jak zaczniecie myśleć przy pisaniu…

    „Aby osiągnąć ten rezultat, deweloper zoptymalizowany Android Wear wykorzystując Apple Notification Center Service (ANCS), czyli technologię znaną i wykorzystywaną przez Pebble”