Krzysiek Borek12.01.2017
Apple AirPods nie mają sobie równych na rynku słuchawek bezprzewodowych

Do tej pory nie miałem przyjemności korzystać z najnowszych bezprzewodowych słuchawek Apple — Airpods, ale liczę, że niedługo uda mi się je przetestować. Jednak, zanim to nastąpi, chciałem się z wami podzielić dobrą nowiną związaną z nowym produktem Amerykanów.

Według danych zebranych przez Slice Intelligence sprzedaż bezprzewodowych słuchawek poszybowała w górę przez ostatnie (2) lata i wygląda na to, że AirPodsy stanowią obecnie 1/4 sprzedaży wszystkich bezprzewodowych słuchawek.

Z danych wynika, że sprzedaż słuchawek wzrosła do 75% w porównaniu do 50% w zeszłym roku. AirPodsy stanowią obecnie 26% całości i przodują w rankingu zamiast Beats, które wcześniej było na pierwszym miejscu w tej kategorii.

Obecnie udziały Beats wynoszą 15,4%, a przed wejściem do sprzedaży słuchawek Apple wynik wynosił 24,1%. Ponadto najwięcej bezprzewodowych słuchawek sprzedano 13 grudnia, a nie w ciągu Czarnego Piątku i podobnych okazji.

Apple jak zwykle nie chwali się ilością sprzedanych egzemplarzy, ale Tim Cook stwierdził, ostatnio, że ich nowy produkt okazał się niespodziewanym sukcesem.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek