Michał04.09.2015
Apple Watch vs Samsung Gear S2 – porównanie na filmie

Apple Watch to urządzenie, które było już opisywane przez nas wielokrotnie. Dziś mam dla Was coś czego jeszcze u nas nie było. Porównanie Apple Watch z najnowszym Samsung Gear S2.

Kilka chwil temu wpadł w moje ręce bardzo fajny film, a raczej porównanie dwóch najlepszych w tej chwili na rynku smartwatchy, a mianowicie Apple Watch i Samsung Gear 2.

Który z tych zegarków jest lepszy? Który ładniejszy? Który Wam bardziej przypadnie do gustu? Oceńcie to sami na podstawie poniższego filmu.

Film został udostępniony przez Dom Esposito.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • SIMON

  Oba sa gowniane, szczegolnie to cos od Apple. Moto 360 / Sport, sa dla nich niedoscignionym wzorcem.

  • krzysiekb92

   Tak, tylko, żeby żywtoność baterii w Motkach była lepsza. Bardziej przemawia do mnie Sport, w końcu ma GPS. Poza tym pomysł Samsunga z ruchomą kopertą jest ciekawy, choć widać naleciałości z koronki Apple Watch.

   • SIMON

    Ta bateria to juz jest dla mnie w ogole smiesznosc, rozwala mnie juz sama potrzeba czestego doladowywania w przypadku zegarka.
    Co sie zas tyczy samej Moto, ja rowniez z wieksza czuloscia spogladam w strone Sport, choc wersja elegancka prezentuje sie rownoez nienagannie. Jednak jak juz wiesz, zegarek jako taki nie jest dla mnie, tak wiec sa to tylko takie moje rozwazania teoretyczne.
    Z kolei wracajac na chwile do tego Apple… jestem w lekkim szoku, jak olali konkurencje, myslac chyba, ze nikt poza nimi nie wyprodukuje swoich smart-zegarkow. Z calym szacunkiem, ale nawet produkt Samsunga nie jest tak gowniany. Totalna porazka.