Krzysiek Borek30.06.2016
Bang&Olufsen Beoplay H5 dostępne w sprzedaży

Osobiście nie przykuwam uwagi do jakości dźwięku ze słuchawek podczas biegania, bo to dla mnie sprawa drugorzędna, ale pewnie znajdą się osoby, którym na tym zależy. Wtedy warto zainteresować się słuchawkami B&O Beoplay H5 dla użytkowników aktywnych fizycznie.

Kabel ma oplot, więc teoretycznie nie powinien zostać uszkodzony przez pot, ponadto będzie lepiej wpływał na kondycję słuchawek, a obudowa słuchawek jest wodoodporna. Sporo czasu zajęło producentowi odnalezienie odpowiedniego kształtu, dzięki któremu produkt nie będzie wypadał z uszu podczas biegania. Ciekawym rozwiązaniem są magnesy, sprawiające, że po zakończonym treningu możemy umieścić słuchawki na szyi i na pewno nie spadną.

h5

Pomimo małych gabarytów B&O udało się umieścić sterowniki o rozmiarze 6,4 mm z elektromagnetycznymi przetwornikami. Zastosowany układ dźwiękowy sprawia, że dźwięk jest neutralny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby go podbić wedle własnych wymagań. Zrobicie to tylko i wyłącznie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Producent twierdzi, że bateria o pojemności 100mAh zapewnia 5h nieprzerwanego odtwarzania ulubionych utworów, a po przyłożeniu obydwu słuchawek do siebie, następuje ich wyłączenie. Produkt nie należy do tanich i kosztuje 249$ (990 zł). Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem, to możecie kupić je tutaj.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Waldemar Sinicki

    szkoda że nie ma droższych :-)

  • Bang & Olufsen robi fantastyczny sprzęt. Drogi, ale pod każdym względem fantastyczny. Wydaje mi się jednak, że lepszym rozwiązaniem do uprawiania aktywności są słuchawki firmy Jaybird.