Krzysiek Borek04.08.2016
Działający prototyp iPhone’a 7 na zdjęciach i filmie

Osobiście nie śledzę przecieków o żadnym z nadchodzących urządzeń mobilnych, ale od czasu do czasu warto coś o nich napisać.

Tak się składa, że GeekBar udostępnił niedawno zdjęcia działającego prototypu iPhone’a 7 i wydaje mi się, że to interesująca wiadomość dla wielu fanów Apple.

1

Zdjęcia pojawiły się na portalu społecznościowym Weibo i ukazują złotego iPhone’a 7 z głośnikami stereo, większym aparatem, zmienioną pozycją linii antenowych.

2

Łatwo zauważyć, że nie ma standardowego portu słuchawkowego, wygląda na to, że Apple rzeczywiście się go pozbędzie.

Sprzęt ma sporo wbudowanych aplikacji, są nimi Alto, Console, DropTest, GrapeCal, MMI, MesaCal, QRCode, Reliability, Sequencer, USBHost i WiPASmini. Do tej pory widzieliśmy tylko makiety, a teraz komuś udało się udostępnić zdjęcia prototypu tegorocznego modelu iPhone’a.

Obydwa warianty iPhone’a 7 powinny zadebiutować 7 września bieżącego roku, wtedy wszystko się wyjaśni.

Aktualizacja

W sieci pojawiło się także wideo prezentujące działający prototyp iPhone’a 7.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • kwawer

  Kompletnie nie rozumiem, czemu wersja większa ma dostać aparat z podwójnym obiektywem, a wersja mniejszą z pojedynczym. Kupuje mała bo nie chce telewizora nosić w kieszeni a nie ze względu na to ile kosztuje.

 • Kim

  I porównajcie sobie to teraz z nowym note 7. Przepaść. Ekran, ramki…

  • Mariusz Piskorz

   nie rób takiego porównania.

   • elliott

    Korzystam z iPhone od pierwszej wersji która sprowadziłem z USA. Miałem każda następną. Każdego roku również korzystałem z flagowa na androidzie. Teraz moj 6s w serwisie i korzystam z S7 i jest świetna. I nie wiem czy po wakacjach zamiast iPhone 7 nie pojawi się u mnie właśnie note 7.

   • Niestety, ale wygląd iPhone 7 blado wypada na tle nowego Notę. Gdyby nie gówno pod postacią systemu operacyjnego i aplikacji pięknych jak noc sam bym rozważał zakup.

 • Router

  Note 7 oczywiście dużo ładniejszy tak samo jak SGS7edge powala designem iphone’a. Tylko właśnie na wyglądzie się kończy. System do bani, ciągłe ubijanie procesów bo system staje się ociężały. Słaba jakość bateriałów ryski itp pojawiające się po kilku dniach. Sprzedałem sgs7edge w cholerę i wróciłem do iP6s i odczułem ulgę. Note7 na pewno też przetestuje, ale zapewne skończy się jak zwykle.

  • krzysiekb92

   Trudno, żeby na szkle nie pojawiały się rysy, poza tym idąc w TochWiza powinieneś wiedzieć, że ma ciągłe problemy z zarządzaniem pamięcią operacyjną. Jednak w wielu aspektach S7 jest lepszy od iPhone`a i nie ma się po co oszukiwać, bo jest się fanem danego producenta.

   • Router

    No właśnie dlatego przez to szkło telefon staje się po kilku dniach mało estetyczny. TW właśnie dlatego, że ma problemy z zarządzaniem pamięcią dyskwalifikuje ten sprzęt. S7 miałem 3 miesiące i fakt ma pełno funkcji i wodoodporność, ale jednak na iP zrobię praktycznie to samo i do tego dochodzi lepiej działający system i świetny ekosystem z MacOS.

  • Rysy na ekranie mogą się nie pojawić :D Zresztą na obudowie też nie, wystarczy to: https://3mk.pl/3D

   Trzymka!
   Michał z 3mk