Krzysiek Borek10.01.2016
Incipio zaprezentowało nowe klawiatury z serii Clamcase

Po przejęciu Clamcase przez Incipio w zeszłym roku, producent zaprezentował pięć nowych klawiatur, jedną dla iPada Pro, trzy dla modelu Air 2 i jedną dla mini 4. Niektóre z nich mają wbudowane baterie, wsparcie dla powiadomień i podświetlane klawisze.

Pierwszą z nich jest ClamCase + (170 $ za model dla iPada Pro i 150$ za Air 2). Każda z nich ma podświetlane przyciski, 360 stopniowy zawias, pozwalający na podłączenie urządzenia i 3 warianty kolorystyczne (złoty, szary lub srebrny). Model dla prawie 13 – calowego iPada ma również dedykowane miejsce na Apple Pencil, a obydwie pozwalają również na regulację podświetlenia klawiszy. Ten model będzie dostępny w drugim kwartale bieżącego roku.

clamcase-for-ipad-pro

ClamCase Prompt (iPad Air 2) jest unikalnym produktem, ponieważ z tyłu ma wyświetlacz OLED, pozwalający na odczytywanie powiadomień. Pozwala to na szybki i sprawny dostęp do wszystkich pojawiających się powiadomień bez konieczności wybudzania ekranu. Klawiatura również zadebiutuje w drugim kwartale przyszłego roku i będzie dostępna w dwóch kolorach (białym i srebrnym), a jej cena wyniesie 200$.

clamcase-prompt-for-ipad-air-2

ClamCase+ Power (iPad Air 2) ten model jest chyba najciekawszy ze wszystkich, bo posiada baterię o pojemności 6000mAh, którą naładujemy iPada lub inne urządzenie mobilne, a port microUSB odpowiada za naładowanie klawiatury i dodatkowej baterii. Cena również wynosi 200$.

clamcase-power-for-ipad-air-2

Ostatnią i najmniej ciekawą klawiaturą w zestawieniu jest ClamCase Pro (iPad Mini 4), którą połączymy z małym tabletem za pomocą 360 stopniowego zawiasu. Wyposażono ją w Bluetooth 3.0, aby sparowanie z iPadem było natychmiastowe (odbywa się po naciśnięciu jednego przycisku). Producent nie podał informacji na temat wyposażenia jej w podświetlane klawisze.Ten model pojawi się najwcześniej, bo w pierwszym kwartale bieżącego roku, a cena wynosi 130$.

clamcase-pro-for-ipad-mini-4

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek