Michał20.02.2015
iOS 8.3 w wersji beta dla wszystkich już połowie marca

Od wielu lat Apple oferuje programistom testowanie wersji beta iOS oraz OS X. Aby dołączyć do deweloperów iOS i OS X należy zapłacić 99 euro. W przyszłym miesiącu się to zmieni.

Zdaniem 9to5mac, Apple już w przyszłym miesiącu uruchomi specjalny program, który pozwoli nie-programistom zainstalować na swoim iUrządzeniu system iOS w wersji beta. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu z systemem OS X Yosemite.

IOS8

Pierwszą publiczną wersją iOS jaka trafi do osób, które zapiszą się w tym programie będzie iOS 8.3 beta 3 i zostanie ona udostępniona w połowie marca. Zła wiadomość jest taka, że ilość miejsc w programie będzie ograniczona. Zdaniem 9to5mac do programu będzie mogło zapisać się jedynie 100.000 osób.

Apple intends to release the upcoming iOS 8.3 as a public beta via the company’s existing AppleSeed program in mid-March, according to the sources. This release will match the third iOS 8.3 beta for developers, which is planned for release the same week.

Oczywiście gdy tylko program zostanie uruchomiony od razu Was o tym poinformujemy.

Osobiście nie polecamy instalacji iOS w wersji beta, ponieważ jak wiecie może to znacząco utrudnić pracę na iUrządzeniu ze względu na występujące w oprogramowaniu liczne błędy.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz