Michał11.12.2015
iOS 9.2 wprowadza nowy wygląd Flash SMS

Jak wiecie na początku tygodnia, Apple udostępniło nową wersję iOS 9.2. Oprócz zmian w aplikacji Muzyka i ogólnej poprawy stabilności, zmienił się także wygląd Flash SMS.

Co to takiego Flash SMS? Jest to specjalna wiadomość tekstowa, która pojawia między innymi po zakończeniu połączenia, informując nas o koszcie rozmowy. Do tej pory informacja ta pojawiała się na czarnym tle, i zajmowała ona cały ekran.

FlashSMS

W iOS 9.2 wiadomość pojawia się w formie alertu na środku ekranu. To nie wszystko. Dodatkowo w dolnej części ekranu pojawił się specjalny odnośnik, dzięki któremu możemy dowiedzieć się więcej na temat otrzymanej wiadomości Flash.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Krzysztof Kuriata

  Czy iPhone po aktualizacji do iOS 9.2 obsługuje wam ładowarkę samochodowa? Bo mi nie

 • Gościu

  Używam belkina i działa normalnie jak przed aktualizacją do 9.2
  iPhone 6s

 • Olek

  „Do tej pory informacja ta pojawiała się na czarnym tle, i zajmowała ona cały ekran.” Na zdjęciu widać białe tło, może by ktoś przeczytał ten artykuł i go skorygował.

  • asdf

   Tu nie ma co korygować. W artykule nie ma zdjęcia pokazującego stary wygląd Flash SMS. Co jest zatem na drugiej fotce? To informacja którą dostaniem gdy klikniemy link „Dlaczego otrzymuję tę wiadomość”.

   • Olek

    Dzięki za wyjaśnienie.

 • ART

  Jaki flash sms ? Gdzie to jest? Pierwsze słysze. Jak to się ustawia w takim razie, bo nie mogę znaleźć w ustawieniach? Halooo…