Krystian04.04.2014
iPhone 5s vs Galaxy S5 – porównanie czytników linii papilarnych

Na YouTube pojawiło się porównanie działania czytnika linii papilarnych w dwóch topowych telefonach na rynku – iPohne 5s oraz Samsung Galaxy S5.

Oba te telefony zostały po raz pierwszy w historii wyposażone w biometryczny czujnik pozwalający odblokować urządzenie za pomocą odcisku palca. iPhone 5S jest na rynku już dobre pół roku i wszyscy wiemy, że funkcja ta działa doskonale i bardzo wygodnie. Jak jest jednak w kopiującym wszystko Samsungu? Tak, dokładnie, jest tak jak zawsze, czyli fatalnie. Z wygodą ma to bardzo niewiele wspólnego, pojawiają się ciągłe błędy odczytu, a gdy nasz palec nie jest wystarczająco szeroki ciężko będzie dodać go do bazy odcisków. Cóż, Samsung, gratuluję wykonanej roboty, a Was zapraszam na komedię… tfu, film.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • Snik3rs

  Tylko jest różnica miedzy tymi dwoma sprzetami. Jedno ma czytnik a drugie ma skaner. Nie działają tak samo, sa to dwie rożne rzeczy.

  • Ale kogo to obchodzi? Działa do kitu, tyle.

  • steveminion

   A ktoś zmuszał Samsunga do stosowania starej technologii? Co zabawniejsze, „miłośnicy” Samsunga od początku twierdzą, że to równie dobra technologia jak ta w ogryzku :D

   • Snik3rs

    To sie bardzo zawiodą :) bardzo, bardzo :)

 • Paweł Kachniarz

  Powie mi ktoś Jak on blokuje tego iPhona ? Nie używa guzika do góry tylko robi to dwoma palcami , tez tak chce .

  • Piotr

   Ma JB i dlatego