Michał10.04.2014
iPhone 6 będzie najbardziej pożądanym iPhone’m?

Firma ChangeWave udostępniła dzisiaj wyniki badań z których wynika, że nowy, większy iPhone 6 może okazać się kolejnym strzałem w dziesiątkę.

Według badań przeprowadzonych na prawie 4200 osobach, 40% z nich odpowiedziało, że jest zainteresowane zakupem iPhone 6.

iPhone6.5s.5

Jak wyglądało to w latach ubiegłych? Nie było aż tak dobrze. Rok temu, zaledwie 26% biorących udział w ankiecie osób stwierdziło, że kupi iPhone’a 5s. Troszkę lepiej było 2 lata temu, gdy Apple wprowadzało na rynek iPhone’a 5. Zainteresowanie modelem 5 wynosiło 33%.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Marcin Kowalski

  Czekam ;))))

 • Darek

  Już się jaram na nowego , trochę mi żal obecnego 5s gold,po kilku miesiącach i jeszcze na gwarancji , zmieni właściciela bo pieniążki będą potrzebne na 6 z pięknym dużym (nareszcie) ekranem.

 • Michał Maliński

  Nie będzie, tylko jest ! W końcu ile można patrzeć na 4 cale. Osobiście chyba do czasu pojawienia się iP 6 przesiąde się z 5s na xperie z1 compact.

 • @Orlowskii

  Oczywiscie zalezy gdzie jest prowadzona ankieta. Jest to wiadome, ze w samych Stanach Zjednoczonych kupno nowego iP6 bedzie wiekszej niz na terenie Europy